O obchode Stoklasa

Stoklasa eshop

Internetový obchod Stoklasa sk sa právom hrdí na svoje motto: Viac ako sto radostí. Spomínané radosti prináša do domácnosti a odberateľom po dobu už viac než 28 rokov. Vďaka nástupu internetu sa firma rozrástla a dnes má táto online galantéria 7 jazykových verzií stránky. Pre všetkých, ktorí majú ako hobby kreatívnu tvorbu, Stoklasa ponúka textilnú galantériu, látky, kreatívne potreby, korálky, dekorácie, bižutériu, módne doplnky a sezónny tovar. Aj jeseň môže byť farebná a tak tu nájdete veci, aby ste neprechladli, do zlého počasia, na hrejivé pletenie, jesenné dekorácie, patchwork a produkty na plstenú tvorbu.

Stoklasa umelecké potreby

Radi vo voľnom čase tvoríte kreatívne veci? V obchode Stoklasa nájdete všetko, na čo si len zmyslíte. Kreatívne potreby máte prehľadne zoradené do viacerých kategórií a je na vás, ktorý z materiálov a kreatívnych postupov je vám bližší. Fimo hmota, krištáľová živica, patchwork, plstenie, scrapbooking, či quilling. Nájdete tu aj ďalšie pomôcky, náradie a polotovary, ako aj školské potreby a pomôcky na výtvarnú činnosť s deťmi. Obľúbili ste si farebné kryty na mobil? Môžete si ich vyrobiť aj doma s pomocou akrylových farieb.

Stoklasa predajne

Aj keď sa 70 % obchodných transakcií uskutočňuje cez internet, Stoklasa má 13 predajní po Českej republike. Stoklasa Brno je najbližšia predajňa ak ste z Bratislavy. Ďalšie môžete navštíviť v Olomouci, Opave, Ostrave, v Prahe a Zlíne. V prípade, že nakupujete pravidelne, využiť môžete výhody a benefity Stoklasa veľkoobchod. Zľavy získate automaticky po dosiahnutí určitého limitu podľa obchodných podmienok Stoklasa. Využite aj Stoklasa zľavy na dopravu a na ďalší tovar.

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Stoklasa.cz.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Stoklasa.pl.

Podobné obchody

Recenzie Stoklasa

5.0

Lýdia

05.04.2019 5.0

Blesková dodávka tovaru, nielen z obchodu, ale aj prepravnou službou. Do 2-3 dní objednávka doma.

Iveta A.

07.05.2019 5.0

Marcela Z.

17.11.2018 5.0

O Stoklasa

Máte tvorivé ruky a kedykoľvek máte voľnú chvíľku, púšťate sa do šitia, pletenia, štrikovania a vytvárania kreatívnych vecí? Možno sa vám aj doma hromadia rozličné druhy materiálov, od bavlniek, nití, látok a korálikov, ale vy aj tak máte nutkavú potrebu po ďalšom sortimente látok, gombíkov, glitrov, nášiviek a všetkého, z čoho zaplesá vaše tvorivé srdce.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.