ZaMenej.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 1,5 % na všetko v obchode ZaMenej.sk.

Platí do 07.07.2020

 
   

Baví vás nakupovanie cez internet? Radi sa „prehrabávate“ v online obchodoch s výhodnými nákupmi? Doprajte si čistenie pleti,... viac

Darčeky so zľavami až 60 % na ZaMenej.sk

Platí do 17.07.2020

+ 325  naspäť z nákupu

Nakupujte darčeky pre svojich blízkych v e-shope ZaMenej.sk. Môžete ich nakúpiť so zľavami až 60 %. viac

Akciový tovar na ZaMenej.sk

Platí do 17.07.2020

+ 325  naspäť z nákupu
   

V kategórií Tovar Extra nájdete zľavnené produkty na ZaMenej.sk. viac

O obchode ZaMenej.sk

ZaMenej.sk zľavový portál

Zľavový portál Zamenej sk ponúka zľavy na všetko, cestovanie, tovar, jedlo a pitie, zdravie a krásu, služby, zážitky, zábavu a relax, a zľavy pre deti. Zľavy môžete získať vo všetkých veľkých mestách Slovenska: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica Trnava, Martin, Trenčín, Poprad, Zvole a Liptovský Mikuláš. Interaktívnu mapu zliav si dokonca môžete pozrieť na stránke Zamenej.sk, vyberáte zľavy a nakupujete.

ZaMenej.sk nakupovanie

Nakupovanie za menej je jednoduché. Veď kto by odmietol super akcie, obrovské zľavy a bezkonkurenčné ceny na rôzne služby a produkty. V prvom kroku si vyberte jednu zo zaujímavých a aktívnych ponúk a zakúpite si kupón. Keď obdržíte kupón emailom, stiahnete si ho vo svojom užívateľskom účte. V druhom kroku kontaktujete poskytovateľa zľavy a užívate si zakúpený tovar alebo službu. ZaMenej nakupovanie môže byť ešte výhodnejšie, ak si uplatníte ZaMenej.sk zľavy na portáli Tipli.

ZaMenej pobyty

Zľavy môžete získať na pobyty na Slovensku aj v zahraničí a vybrať si môžete podľa typu pobytu. Chcete uniknúť z ruchu veľkomesta a zájsť do hôr alebo si radšej doprajete ozdravný pobyt a kúpele? Je už na vás aký typ zariadenia si vyberiete. Zažiť môžete všetko podľa vašich predstáv, aj aktívny pobyt na Slovensku a v zahraničí alebo ubytovanie v luxusnom hoteli. Na zahodenie určite nie je ani dovolenka v Maďarsku za menej peňazí. U južných susedov nájdete preslávené množstvo termálnych prameňov, bohatú históriu a pikantnú gastronómiu. Želáme vám príjemný pobyt!

 • Podobný eshop eSLEV.cz máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep Groupon mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie ZaMenej.sk

5.0

Maria S.

29.11.2017 5.0

spokojnost....

Katka Z.

07.03.2019 5.0

Blažej L.

10.01.2019 5.0

Peter V.

29.11.2018 5.0

Monika S.

06.11.2018 5.0

O ZaMenej.sk

Baví vás nakupovanie cez internet? Radi sa „prehrabávate“ v online obchodoch s výhodnými nákupmi? Doprajte si čistenie pleti, kreslenie pravou hemisférou alebo akýkoľvek pobyt na Slovensku a v zahraničí za menej peňazí, než ponúka väčšina obchodov. Nakupujte na portáli ZaMenej.sk!

Podmienky nákupu

Provize se připíše za uzavřenou smlouvu (reálně otevřený účet na základě žádosti).

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 325  späť z ceny nákupu v obchode ZaMenej.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.