Plánujte si svoje nákupy rozumne a bez toho, aby ste zaťažovali ekológiu. Na to, aby ste sledovali aktuálne akcie v obchodoch, nemusíte listovať desiatkami letákov. Na Tipli.sk nájdete sústredené všetky letáky všetkých obchodov a eshopov v elektronickej podobe a na jednom mieste. Nakupovať tak môžete na najlepšie ceny a už vám žiadna akcia neutečie. Inšpirujte aj susedov, rezignujte na jednorázové letáky a sledujte všetky akcie online z pohodlia domova! Je to moderné, pohodlné a hlavne ekologické. Šetrite s nami peniaze a prírodu.

Ponuka letákových obchodov

U nás nájdete všetky veľké letákové obchody ako Lidl, Kaufland, Tesco, Billa, Pepco, Obi, Jysk, Kik, Metro a Coop Jednota, ktoré na Slovensku patria medzi TOP 10 obchodov. Sú cenovo dostupné a ponúkajú široký sortiment kvalitného tovaru a čerstvých potravín. Prinášame aktuálne letáky a verímee že si každý najde to svoje, či už robí rodinný nákup alebo zháňa darčeky pre svojich blízkych. Prezrite si aktuálne letáky nielen slovenských supermarketov a hypermarketov, ale aj eshopov. Z pohodlia domova získate prehľad o všetkých akciách jedine na Tipli.sk.

Staráme sa o našu planétu

Tipli.sk prináša aktuálne letáky a akčnú ponuku aj v online obchodoch ako newsletter alebo katalógy. Nikde inde nenájdete komplexnejšiu ponuku, ako u nás. A to všetko v elektronickej podobe, pretože sa radi staráme o našu planétu. Vďaka newslettrom nakúpite obľúbený tovar ešte lacnejšie! prinášame prehľad najobľúbenejších eshopov s oblečením, kozmetikou a elektronikou, ktoré inde než u nás nenájdete!

Všetky vaše obľúbené obchody

Nenašli ste, čo hľadáte? Nezúfajte a navštívte naše kategórie obchodov, vďaka ktorým sa vám bude akčný leták lepšie hľadať. Pozrite sa, aké letáky na našich stránkach nájdete.

Nakupujte výhodne a lokálne

Každú z kategórií zastupuje viacero obchodov, aby ste si mali naozaj z čoho vybrať. Snažíme sa vám prinášať prehľad medzi viacerými ponukami, aby ste si boli istý, že ste si vybrali tú najlepšiu. Tento bohatý výber garantuje naozaj najvýhodnejší nákup jedine s Tipli.sk

Tipli.sk sa neobmedzuje len na najväčšie reťazce. V ponuke nájdete aj letáky menších, regionálnych predajcov, ako napríklad potraviny Milk Agro alebo Koruna.

S Tipli.sk o krok vpred vďaka letákovej hliadke

Pre ešte pohodlnejší nákup sledujte letákovú hliadku, ktorá pre vás každý týždeň prináša výber tých najakčnejších produktov z ponuky obľúbených obchodov. Nemusíte mať prehľad o tom, v ktorý deň vychádza leták ktorého obchodu. Letáková hliadka sleduje a starostlivo pre vás pripraví čerstvú ponuku najvýhodnejších akcií nielen potravín, ale aj elektroniky či kozmetiky.

Budúcnosť je Tipli.sk

Tipli.sk nepoľavuje a stále pre vás chystá ďalšie vylepšováky a novinky. Môžete sa tešiť napríklad na novú funkciu, ktorá vám vďaka geolokácii uľahčí navigáciu a návštevu obchodu podľa adresy. Nezabudnite si Tipli.sk pridať medzi svoje obľúbené záložky vo vyhľadávači a už vám neunikne žiadna akcia. A to len vďaka jedinému kliknutiu!

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa