Datart leták informácie

Všetky platné Datart letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Datart leták pre tento aj ďalší týždeň. Datart nerozosiela letáky pravidelne, preto už nemusíte čakať na jeho papierovú podobu letáku vo vašej schránke. Odteraz nájdete aktuálny DATART leták tu. Datart letáky majú rôznu časovú platnosť, zvyčajne to býva na niekoľko týždňov alebo mesiac.

V letáku DATART nájdete vždy aktuálne akčné ceny na elektrospotrebiče či inú domácu elektroniku. Nenechajte si újsť žiadne zľavy a prelistujte si u nás online leták už teraz.

Spoločnosť DATART international patrí medzi maloobchodných predajcoch zameraných na spotrebnú elektroniku. Patrí do medzinárodnej obchodnej skupiny DARTY. DATART pôsobí na Slovenskom a Českom trhu už od roku 1990. Založil ju Pavel Sláma, Pavel Bádal, Peter Soukup a Charlesem Butlerem. Spoločnosť sa zo začiatku venovala dovozu a veľkoobchodnému predaju spotrebnej elektroniky a nahrávateľných nosičov.

V roku 1992 začal maloobchodný predaj v prvej skúšobnej predajni v Prahe. Aktuálne má 31 kamenných predajní v Čechách a 15 predajní na Slovensku. Predajne DATART nájdete napríklad v Košiciach, Nitre, Bratislave či Žiline. Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1999 v Banskej Bystrici. V roku 2007 sa na Slovensku spustil e-shop, ktorý úspešne funguje dodnes.

V roku 2015 prešli predajne DATART inováciou a zmenami a bol predstavený nový koncept predajní, ”Predajňa 21. storočia”. Nové predajne sa vyznačujú interaktívnym spôsobom prezentácie produktov a využívajú nové technológie. Snažia sa zákazníkom navodiť príjemnú atmosféru. V obchodoch dokonca nájdete odpočinkové plochy a dokonca vám nákup spríjemní špeciálna vôňa. Cieľom je, aby sa zákazník cítil pri svojom nákupe príjemne.

Sortiment v predajniach a internetovom obchode je naozaj pestrý. Patrí sem spotrebná elektronika, domáce spotrebiče, audio, video, PC a telekomunikačná technika vrátane jej príslušenstva. Okrem kvalitných produktov ponúka aj kvalitné služby. Ako napríklad inštalácia spotrebičov, záruky rôzneho druhu, predĺžená záruka či likvidácia starých spotrebičov. Nechýba tiež financovanie tovaru na splátky, či doprava tovaru až domov.

Firma DATART sa sústredí na ekologickú likvidáciu elektrospotrebičov, ktoré už doslúžili. DATART ich odváža priamo od zákazníkov výmenou za inštaláciu nového spotrebiču. Za takýto zodpovedný prístup k životnému prostrediu získal DATAR ocenenie ECO ekologická firma. Spoločnosť tiež myslí na svojich zákazníkov a prináša top kvalitu za tie najlepšie ceny. Využite Datart zľavový kód a ušetrite pri každom nákupe. Sledujte tiež Euronics leták, Alza leták alebo Planeo Elektro leták.

Podobné obchody ako Datart s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Datart.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa