Aktuálny Fresh leták informácie

Prezrite si aktuálny Fresh leták a nakupujte za tie najvýhodnejšie ceny. Vyberte si jednu z vašich najbližších predajní a môžete sa pustiť do nakupovania. Otváracie hodiny všetkých predajní nájdete na priamo na stránke spoločnosti Fresh.

Všetky aktuálne letáky si môžete odteraz prezerať na jednom mieste. Môžete si ich prelistovať online priamo na našom portáli alebo si ich stiahnuť do PDF formátu. Nakupujte výhodne!

Spoločnosť Fresh vznikla v júli v roku 2010 na podnet vzniku nadnárodných a moderných supermarketov, ktoré znamenali obrovskú konkurenciu pre menšie pre predajne v malých mestách. Sieť predajní Fresh potraviny tvorí dôstojného konkurenta veľkým sieťam supermarketov. Malým predajniam poskytuje všetko to, čo im v osamotení chýbalo. Svojim zákazníkom takto môžu poskytovať výhodné ceny a rôzna motivačné programy. Okrem toho malé predajne takto spadajú pod silnú značku, ktorej kvalita je overená zákazníkmi.

Spoločnosť sa začala rozrastať na východnom Slovensku, kde si takmer hneď vytvorila dominantné postavenie. Dnes tam má už viac ako 400 predajní a každý týždeň pribúdajú nové. Na celom Slovensku spadá pod ich krídla už takmer 900 predajní. Predajne sa nachádzajú v malých obciach ale aj vo väčších mestách (Bratislava, Košice, ...). Fresh aktívne spolupracuje s overeným veľkoobchodom Labaš a s veľkoobchodnými predajňami Libex a Makos. Skôr ako sa vyberiete do predajne, pozrite si na webe Fresh otváracie hodiny.

Aj pri neustále zvyšujúcom sa počte prevádzok spoločnosť neustále dbá na kvalitu predávaných produktov a na zdravie svojich zákazníkov, pre ktorých ponúka stále viac a viac BIO produktov. Kvalitné, tradičné a zdravé potraviny vám Fresh ponúka priamo z fariem. Farmárske produkty priamo od farmárov z Loišovho dvora ponúka zatiaľ Fresh market Košice, ale čoskoro sa Fresh market rozšíri aj do iných miest. Ochudobnené nezostane ani naše hlavné mesto, kde sa pripravuje otvorenie predajne Fresh market Bratislava.

Okrem kvalitných potravín vám Fresh market ponúka výhodný vernostný program. Získajte svoju vernostnú Fresh kartu! Z každého nákupu získate okamžitú zľavu z celého nákupu vo výške 1 %. Na kartu si nezbierate žiadne body, percentá ani prémie, zľavu uplatníte hneď pri platení. Okrem zliav pri nákupe v obchodoch Fresh získate okamžitu zľavu na nákup vo vybraných lekárňach a to vo výške až 8 %. A to stále nie je všetko! Každý týždeň si môžete užívať nové Fresh zľavy a akcie na vybrané produkty z Fresh letáka. Výrazne ušetriť môžte nákupom zľavnených produktov aj z letáka Libex alebo letáka Koruna. Hľadáte mliečne výrovky? Nahliadnite do letáka Milk - agro.

TIP: Ak chcete ušetriť, prečítajte si pred nákupom tiež Lidl leták, Tesco leták alebo Billa leták.

Podobné obchody ako Fresh s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Fresh.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa