Spoločnosť Ingema si pre vás každy mesiac pripravuje leták s akčnou ponukou. Môžete nakupovať za extrémne nízke ceny, tak prečo to nevyužiť? Nenechajte si uniknúť už žiadnu akciu. Všetky letáky si odteraz môžete prezerať na jednom mieste. Letáky si môžete stiahnuť aj do PDF formátu.

Okrem klasických letákov si môžete prezerať aj online katalógy. Katalógy sú rozlíšené podľa sortimentu a preto sa v nich budete ľahko orientovať.

Spoločnosť bola založená ako malý rodinný podnik manželmi Michajlovými v roku 1994. Ich prvá predajňa bola otvorená v meste Sobrance len s dvomi zamestnancami. Ku koncu 90. rokov obchod už rozšíril svoje pôsobenie z regionálnej úrovne na úroveň celoslovenskú.

Ingema sa od svojho vzniku zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a kompletného vybavenia kúpeľní. Spoločnosť neskôr rozšírila sortiment o kvalitné obklady a dlažby do vašej domácnosti, ktoré dováža od tých najlepších dodávateľov zo Španielska, Talianska, Nemecka, Číny a Poľska. Obchod sa radí medzi jedného z lídrov na trhu v predaji v tejto oblasti. Poskytované služby a produkty do dnešného dňa rozšírili o sanitu, stavebnú činnosť, zákazkovú výrobu kuchynského, kúpeľňového a interiérového nábytku na mieru a požičovňu náradia.

Prvé oficiálne otvorenie vlastných skladových a obchodným priestorov sa uskutočnilo v Ingema Michalovce. Rozloha vnútorných aj vonkajších skladových priestorov bola až 17 000 m2.

Činnosť vlastnej drevovýroby najprv zamerali na výrobu oddeľovacích stien, pisoárových zásten a umývadlových pultov. Dnes túto výrobu rozšírili o výrobu v oblasti zariadenia interiérov. Stolárska dielňa sa zaoberá výrobou nábytku na mieru, kuchynských liniek, vstavaných skríň a výrobkov z umelého kameňa.

Spoločnosť za svoju snahu vybudovať čo najefektívnejšie obchodné prostredie získala v roku 2010 ocenenie ako najdynamickejšia rastúca firma východného Slovenska. V tomto roku otvorili aj pobočku Ingema Košice. Táto pobočka je jednou z najkrajších kúpeľňových a kuchynských štúdií v regióne. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, hľadajte ju práve tam!

Zaujíma vás, kde nakúpite podobné produkty za akčné ceny? Prezrite si Hornbach leták, OBI leták a Möbelix leták.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1813 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo