Metro leták informácie

Všetky aktuálne informácie o Metro letákoch nájdete odteraz na jednom mieste! Už sa nemusíte prehrabávať papierovými letákmi, ktoré sú niekedy až príliš nepraktické, stačí pokiaľ navštívite našu stránku.

Spoločnosť si ich pre vás pripravuje hneď niekoľko na každý mesiac. Jedná sa o letáky týkajúce sa potravín, zdravého životného štýlu, gastronómie, spotrebného tovaru a mnoho ďalších. Takže nech hľadáte čokoľvek, určite si prídete na svoje.

Okrem aktuálnych letákov pre jednotlivé odvetvia podnikania, tu nájdete aj pripravované letáky pre nadchádzajúce akčné obdobie a katalógy s rôznym zameraním. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nedeľný obed, aj v tom prípade ste na správnom mieste. Spoločnosť vydáva každý štvrť rok magazín Gastro!

Najnovšie letáky

Archív letákov

Metro Cash & Carry SR vznikla ako dcérska spoločnosť spoločnosť firmy Metro Group - jednej z najväčších obchodných skupín na svete. Táto firma pôsobí v 29 štátoch na 4 kontinentoch a prevádzkuje takmer 650 veľkoobchodných predajní. V Slovenskej republike prevádzkuje konkrétne 6 veľkoobchodných samoobslužných centier a to najmä vo väčších mestách ako je Bratislava, Nitra, Košice, Zvolen, ... . Predajná plocha každého z nich tvorí 7 500 m2. Je si z čoho vyberať! :)

Spoločnosť prevádzkuje veľkoobchodný predaj potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru zásadne registrovaným podnikateľom. Obrovské množstvo tovaru, výkonnosť vo všetkých prevádzkach, obmedzený počet predajní, efektívna vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkom objeme umožňujú predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. Práve toto je hlavným cieľom spoločnosti.

Spoločnosť si vybudovala za krátky čas medzinárodnú identitu. Chcete vedieť prečo? Sortiment presne prispôsobila potrebám svojich zákazníkov, ktorí tam nájdu všetko čo potrebujú na zaručenie svojho úspechu. Obchodné značky sa vyznačujú zaručenou kvalitou a širokou ponukou sortimentu za najvýhodnejšie ceny. Medzinárodnú identitu podporuje aj bohatá medzinárodná kultúra. Tieto znaky jasne odlišujú spoločnosť od konkurencie a je to kľúčom ich rýchlej expanzie v Európe a v Ázií.

Otváracie hodiny spoločnosti sú každý deň v týždni od 8:00 hod do 22:00 hod.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.