Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Metro

Archív letákov

Metro leták informácie

Všetky aktuálne informácie o Metro letákoch nájdete odteraz na jednom mieste! Už sa nemusíte prehrabávať papierovými letákmi, ktoré sú niekedy až príliš nepraktické, stačí pokiaľ navštívite našu stránku.

Spoločnosť si ich pre vás pripravuje hneď niekoľko na každý mesiac. Jedná sa o letáky týkajúce sa potravín, zdravého životného štýlu, gastronómie, spotrebného tovaru a mnoho ďalších. Takže nech hľadáte čokoľvek, určite si prídete na svoje.

Okrem aktuálnych letákov pre jednotlivé odvetvia podnikania, tu nájdete aj pripravované letáky pre nadchádzajúce akčné obdobie a katalógy s rôznym zameraním. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nedeľný obed, aj v tom prípade ste na správnom mieste. Spoločnosť vydáva každý štvrť rok magazín Gastro!

Metro Cash & Carry SR vznikla ako dcérska spoločnosť spoločnosť firmy Metro Group - jednej z najväčších obchodných skupín na svete. Táto firma pôsobí v 29 štátoch na 4 kontinentoch a prevádzkuje takmer 650 veľkoobchodných predajní. V Slovenskej republike prevádzkuje Metro SK konkrétne 6 veľkoobchodných samoobslužných centier a to najmä vo väčších mestách ako je Bratislava, Nitra, Košice či Zvolen. Predajná plocha každého z nich tvorí 7 500 m2. Je si z čoho vyberať! :)

Spoločnosť Metro prevádzkuje veľkoobchodný predaj potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru zásadne registrovaným podnikateľom. Obrovské množstvo tovaru, výkonnosť vo všetkých prevádzkach, obmedzený počet predajní, efektívna vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkom objeme umožňujú predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. Práve toto je hlavným cieľom spoločnosti. Každé dva týždne vychádza nový Metro leták, ktoré si môžete pohodlne prezrieť rovnako ako Billa letáky či Lidl letáky prelistovať v jeho online verzii. Metro katalóg vychádza menej často leták Metro, ale vždy v ňom nájdete množstvo tovaru za výhodné ceny. Letáky Metro sú rozdelené do viacerých kategórií podľa sortimentu. Môžete si tak prečítať leták Metro gastronómia, Metro leták Inšpirácia, alebo Metro leták pre maloobchod.

Spoločnosť si vybudovala za krátky čas medzinárovnú identitu. Chcete vedieť prečo? Metro sortiment presne prispôsobila potrebám svojich zákazníkov, ktorí tam nájdu všetko čo potrebujú na zaručenie svojho úspechu. Obchodné značky sa vyznačujú zaručenou kvalitou a širokou ponukou sortimentu za najvýhodnejšie ceny. Medzinárodnú identitu podporuje aj bohatá medzinárodná kultúra. Tieto znaky jasne odlišujú spoločnosť od konkurencie a je to kľúčom ich rýchlej expanzie v Európe a v Ázií.

Metro otváracie hodiny spoločnosti sú každý deň v týždni od 8:00 hod do 22:00 hod. V tejto otváracej dobe nakúpite aj v ďalších obchodoch. Mrknite na Kaufland leták, COOP Jednota leták alebo Tesco leták.

Podobné obchody ako Metro s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Metro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa