Tempo Kondela leták informácie

Všetky platné Tempo Kondela letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Tempo kondela nevydáva letáky pravidelne, ani ich nerozosiela do schránok. Letáky majú rôznu platnosť . Obvykle na niekoľko týždňov.

Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete všetky Tempo Kondela letáky online a už teraz môžete vyberať z aktuálnej akčnej ponuky nábytkov a doplnkov do domácnosti.

Archív letákov

Spoločnosť Tempo Kondela s.r.o. vznikla v roku 2003. Spoločnosť pokračovala v obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa venovali od roku 1992 súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. Spoločnosť sa aktuálne venuje maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju nábytku a bytových doplnkov.

Na Slovensku pôsobí už 25 rokov. Pod svojou značkou TEPMO-KONDELA NÁBYTOK dnes prevádzkuje 22 vlastných kamenných predajní. Okrem týchto predajní svojim tovarom zásobuje ďalších 230 partnerských predajní nábytku v Slovenskej republike a 260 predajní v Českej republike. Tým sa radí k popredným spoločnostiam na Slovenskom trhu s nábytkom. Tempo Kondela predajne môžete navštíviť napríklad v Žiline, Nitre, Nových Zámkoch či Martine.

Zákazníci môžu nakupovať aj v e-shope Tempo Kondela alebo si tovar prezrieť naživo v jednej z predajní. Väčšina tovaru je vždy skladom, na tovar tak dlho čakať nebudete. Navyše pri objednávke nad 250 € máte dopravu zadarmo. Nechýba ani nákup na splátky prostredníctvom overených spoločností Quatro a Cofidis.

Sortiment spoločnosti ponúka široký výber nábytku, bytových doplnkov, ale aj čalúnený nábytok. Vyberať môžete zo širokej ponuky nábytku do domu, bytu či kancelárie. Či už potrebujete nové stoly, stoličky,celú jedálensku súpravu, sedaciu súpravu, obývaciu stenu, posteľ či lampu, zo sortimentu Tempo Kondela si určite vyberiete.

Pre verných zákazníkov ponúka Tempo Kondela aj vernostný program. Do vernostného programu je automaticky zapojený každý zákazník, ktorý nakúpy na e-shope Tempo Kondela. Od výšky nákupov závisí výška zľavy. Zľava sa pohybuje od 4 % do výšky až 13 %. Navyše pre držiteľov karty Sphere, vernostnej karty COOP Jednota KLASIK či Azet karty poskytuje táto spoločnosť 3 % zľavu z ceny tovarov v sieti predajní, ktoré sú označené NÁBYTOK TEMPO KONDELA a tiež na e-shope Temponabytok.sk.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo