Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod TEDi práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z AliExpress.

Moderné LED stropné svetlá s

Platí do 04.08.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Moderné LED stropné svetlá s APP stmievateľné pre spálne, interiérové dekorácie domov, obývacia izba, študijný luster, lesklý lesk viac

O obchode TEDi

TEDi špecialista na domácnosť

Nemecký reťazecTEDije špecialistom na kvalitné domáce potreby, písacie potreby pre školákov, záhradkárske potreby, náradie, bytové doplnky či hračky pre tých najmenších. SieťTEDibola založená v roku 2004 v Dortmunde a za takmer 15 ročné pôsobenie na trhu stihla otvoriť vyše 1700 predajní po celej Európe, kde s radosťou nakupujú každý deň tisícky spokojných zákazníkov.

V súčasnosti nájdeteTEDi obchodokrem Nemecka aj v Rakúsku, Chorvátsku, Slovinsku, v Španielsku a u nás na Slovensku. Nakupovať kvalitné drogistické či domáce potreby za tie najlepšie ceny nebolo nikdy jednoduchšie. STEDihravo vybavíte celúdomácnosťpod jednou strechou.

TEDi obchod

Nakupovať v sieti predajníTEDimôžete na prakticky na celom Slovensku. Pobočky sa nenachádzajú len vo veľkých mestách. Okrem predajneTEDi Bratislavači Banská Bystrica nakúpitedomáce potrebya mnohé iné aj v mestách ako Rimavská Sobota, Zvolen, Martin, Prievidza, Brezno, Poprad. Pokryté je územie celého Slovenska, takže v dosahu niekoľkých kilometrov určite nájdete svoju TEDi predajňu.

Chcete si vybrať čo kúpite ešte skôr, ako sa vyberiete do obchodu? Prezrite siTEDi katalóg, ktorý je dostupný v online verzii. Stačí klinúť naTEDi online shopa vybrať si to svoje z pohodlia domova. Nakupovať kvalitné produkty vTEDinemôže byť jednoduchšie.

TEDi zľava

Nakupovať tovar ako drogéria, školské veci či doplnky do interiéru za čo najlepšie ceny? VyužiteTEDi zľavya ušetrite na nákupoch nemalé čiastky. Ak nechcete, aby vám unikla už ani jedináTEDi akcia, nezabudnite pravidelne prelistovatTEDi leták. Budete mať vždy tie najnovšie a aktuálne informácie o výhodných ponukách v sieti predajníTEDi. Kvalita, rozumné ceny a krásny tovar, s ktorým oživíte svoje bývanie, vybavíte deťom školskú tašku a zjednodušíte svoj každodenný život nájdete vTEDi.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naPepco.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zPepco.pl.

O TEDi

Zháňate bytové doplnky, veci do záhrady, písacie potreby pre deti, hračky či drogériu? Hľadáte obchod, kde nakúpite všetko pod jednou strechou, aby ste nemuseli chodiť na viac miest? Riešením je TEDi obchod. Všetko pre domácnosť, záhradu, vašich najmenších, ale aj pre štvornohých chlpáčov zoženiete bezproblémov v sieti predajní TEDi.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TEDi.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.