1olej.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

1olej.sk zľavové kupóny a zľavy

Akcie a zľavy na 1olej.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu
   

Využite kategóriu Akcie v e-shope 1olej.sk a nakupujte produkty a sady oveľa výhodnejšie. viac

O obchode 1olej.sk

1olej - prvý olejový e-servis

Spoločnosť 1olej vznikla v roku 2006, ako spoločnosť poskytujúca prvý olejový servis prostredníctvom internetu. Ide teda nielen o internetový obchod, ale aj servis, ktorý sa špecializuje na oleje, mazivá a autochemikálie. Okrem predaja tovaru, ktorý je doručovaný v rámci celej Slovenskej republiky, sa spoločnosť snaží poskytovať kvalitný informačno-technický servis a pomoc pri zodpovedaní zložitých otázok týkajúcich sa ponúkanej produktovej rady.

1olej.sk - hustá ponuka olejov a príslušenstva

Produktová ponuka eshopu je naozaj široká. Oleje, mazivá a autochemikálie sú v 1olej.sk na výber od vyše 20 špičkových výrobcov auto&moto olejov ako MOL, Slovnaft, Shell a Castrol. Ponuka sa orientuje na špeciálne stroje a techniku, a to aj vo veľkokapacitných obaloch. Maloobchodní aj veľkoobchodní zákazníci môžu vyberať oleje motorové, prevodové, hydraulické alebo priemyselné. V ponuke sú ďalej rôzne mazivá, iné kvapaliny a prísady, ale aj filtre a ďalšie autopotreby, vrátane autokozmetiky.

1olej-sk - výhody nákupu

Okrem toho, že 1olej.sk ponúka komplexný informačno-technický servis týkajúci sa ponúkaných olejov, mazív a ďalšieho príslušenstva, ďalšou výhodou využitia služieb 1olej.sk sú nižšie ceny olejov. Ceny sú ponížené o náklady na prevádzku jednotlivých servisov a maržu čerpacích staníc. 1olej.sk je navyše výhradný distribútor produktov MOL a oficiálnym predajcom ostatných ponúkaných značiek. Na stránke www.1olej.sk.sk zákazníci nájdu aj odkaz na blog, kde sa dočítajú zaujímavé články k problematike olejov a mazív alebo napríklad odkazy na poradcov pre mazivá jednotlivých značiek. Nepodceňujte starostlivosť o svoje auto a okrem kvalitného oleja mu doprajte aj tú správnu autodiagnostiku!

1olej Košice

Spoločnosť 1olej.sk sídli v Košiciach, kde sa nachádza predajňa aj sklad. Objednávať však môžete prostredníctvom internetu kdekoľvek na Slovensko, dokonca pri objednávke nad 45 € vám nebude účtovaná doprava. Všetky podmienky a informácie k objednávkam nájdete, samozrejme, na internetovej stránke. Nájdete tam aj odpovede na ostatné FAQ alebo recenzie spokojných zákazníkov. Ak sa k ním rozhodnete pripojiť a využiť služby 1olej.sk, nezabudnite sa zaregistrovať do vernostného programu, ktorý prináša niekoľko výhod. Zrealizujte svoju objednávku cez Tipli a získajte k tomu cashback 3,5 % z vášho nákupu späť.

 • Věděli jste, že v obchodě TorriaCars můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Samochodowekosmetyki.pl można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O 1olej.sk

Spoločnosť 1olej je nielen internetový obchod, ale aj servis, ktorý sa špecializuje na oleje, mazivá a autochemikálie. Okrem predaja tovaru, ktorý je doručovaný v rámci celej Slovenskej republiky, sa spoločnosť snaží poskytovať kvalitný informačno-technický servis a pomoc pri zodpovedaní zložitých otázok týkajúcich sa ponúkanej produktovej rady.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode 1olej.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.