PUREVPN

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

PUREVPN zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 12,5 % na všetko v obchode PUREVPN

Platí do 18.09.2021

 
   

Internetový portál PureVPN ponúka jednu z najkvalitnejších VPN služieb na celom svete. Odborníkmi je radená medzi najrýchlejšie a...

Mesačná skúška zadarmo na PUREVPN

+ 12,5 % naspäť z nákupu
   

Vyskúšajte PUREVPN. Do 31 vám pri zrušení nákupu PUREVPN garantuje vrátenie peňazí. viac

O obchode PUREVPN

Portál PureVPN ponúka jednu z najbezpečnejších a najrýchlejších VPN služieb na celom svete. Jedná sa naozaj o prémiovú službu, ktorá spĺňa aj tie najvyššie parametre. Práve vďaka VPN totiž môžete byť na internete takmer neviditeľný. Táto služba, ktorú PureVPN ponúka totiž dokáže zmeniť vašu IP adresu na IP adresu v inej krajine, pokojne aj na druhom konci sveta. Toto prináša viaceré výhody, ktoré ste si predtým ani nevedeli predstaviť. Napríklad odblokovanie obsahu, ktorý je pre Slovensko nedostupný, možnosť využívať zahraničné obchody a stránky, ktoré u nás nefungujú, a tak nakúpiť módu, kozmetiku, športové doplnky, auto doplnky,elektro a ešte omnoho viac za super ceny. S PureVPN vás tak už žiadna geoblokácia nemôže ohroziť! Navyše PureVPN je k dispozícii za skvelú cenu. Chcete ju ešte zlepšiť? využite PureVPN zľavový kupón.

Aké výhody prináša PureVPN?

 • 256-Bitové zabezpečenie
 • zabezpečenie WiFi
 • kontrola prepínania VPN stránkami
 • ochrana pred DDoS útokmi
 • maskovanie IP adresy
 • anonymné prehliadanie internetu 
 • certifikát IPv6
 • ochrana pred DNS únikmi
 • prístup k zablokovaným stránkam
 • ultra rýchlosť
 • možnosť využiť až na 10 zariadení súčasne
 • zákaznícka podpora
 • ľahké a intuitívne používanie
 • mnoho ďalších výhod
pure vpn

PureVPN kontakty

Ako bolo spomenuté, tak vám je k dispozícii aj PureVPN zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z PureVPN sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Nezabudnite však, že komunikačný jazyk je angličtina. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým PureVPN facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Pozornosť venujte aj Tipli tipom, ktoré vám poradia ako ušetriť.

Kúpte PureVPN cez Tipli a získajte cashback až 21 % z vášho nákupu.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Pure VPN.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Nord VPN.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O PUREVPN

Internetový portál PureVPN ponúka jednu z najkvalitnejších VPN služieb na celom svete. Odborníkmi je radená medzi najrýchlejšie a najbezpečnejšie. Navyše je dostupná za skvelú cenu s cashbackom až 21 %. Chcete ušetriť ešte viac? Využite PureVPN zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 12,5 % späť z ceny nákupu v obchode PUREVPN?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.