Tonery naplne

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Tonery naplne zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 6 % v obchode Tonery naplne

Platí do 20.10.2021

 
   

Eshop Tonerynaplne.sk ponúka všetko pre vašu tlačiareň. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchla doprava. Využite aj Tonerynaplne zľavový kupón.

O obchode Tonery naplne

Internetový obchod Tonerynaplne vám prináša všetko pre vašu tlačiareň. Vyberte si zo širokej ponuky tonerov, náplny a cartridgov za skvelé ceny. K dispozícii je aj Tonerynaplne.sk zľavový kód a nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu od Tipli.

Tonerynaplne

Eshop Tonerynaplne je jeden z najsilnejších hráčov na trhu v kategórii tonerov a náplní do tlačiarní. Nájdete tu skutočne bohatú ponuku. Pre malých i veľkých. Nielen zábavná elektronika, aj úžitková. V ponuke sú stovky až tisícky produktov za bezkonkurenčné ceny.

Obrázok

Tonerynaplne kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Tonerynaplne mimoriadne dôležitá. Tonerynaplne zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 18 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Tonerynaplne facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. Do pozornosti vám vkladáme aj Tipli tipy. Napríklad na nadupané mobily do 250 €.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Tonery naplne

Eshop Tonerynaplne.sk ponúka všetko pre vašu tlačiareň. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchla doprava. Využite aj Tonerynaplne zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  6 %
Originálne tonery a tlačiarne 1,5 %
Ostatné produkty 6 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  6 % späť z ceny nákupu v obchode Tonery naplne?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.