IVACY

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

IVACY zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 15 % v obchode IVACY

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod Ivacy VPN ponúka kvalitné VPN rovnakého mena pre vaše elektronické zariadenie. Práve Ivacy patrí medzi jedny z najlepších VPN…

Zľava 60 % pri ročnom predplatnom na IVACY

+ 15 % naspäť z nákupu

Ušetrite až 60 % pri ročnom predplatnom služby Ivacy VPN. viac

O obchode IVACY

Portál Ivacy VPN ponúka jednu z najbezpečnejších a najrýchlejších VPN služieb na celom svete. Jedná sa naozaj o prémiovú službu, ktorá spĺňa aj tie najvyššie parametre. Práve vďaka VPN totiž môžete byť na internete takmer neviditeľný. Táto služba, ktorú Ivacy VPN ponúka totiž dokáže zmeniť vašu IP adresu na IP adresu v inej krajine, pokojne aj na druhom konci sveta. Toto prináša viaceré výhody, ktoré ste si predtým ani nevedeli predstaviť. Napríklad odblokovanie obsahu, ktorý je pre Slovensko nedostupný, možnosť využívať zahraničné obchody a stránky, ktoré u nás nefungujú, a tak nakúpiť módu, kozmetiku, športové doplnky, auto doplnky, elektro a ešte omnoho viac za super ceny. S Ivacy VPN vás tak už žiadna geoblokácia nemôže ohroziť! Navyše Ivacy VPN je k dispozícii za skvelú cenu. Chcete ju ešte zlepšiť? využite Ivacy VPN zľavový kupón.

ivacy vpn

Prečo zvoliť Ivacy VPN?

Dôvodov prečo zvoliť práve VPN od Ivacy je mnoho. Okrem lepšej bezpečnosti a možnosti vyhnúť sa geoblokácii zaujme najmä skvelá cena a dostupnosť dokúpenia aj viacero vylepšení. Po zakúpení VPN od Ivacy vám bude na mail doručený kód a vašu službu môžete začať používať. Neváhajte! Ste iba krok od ešte bezpečnejšieho internetu.

Ivacy VPN kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Ivacy VPN mimoriadne dôležitá. Ivacy VPN zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Ivacy VPN sú aj na sociálnych sieťach. Sledujte Ivacy facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ohľadom bezpečnosti na internete a na čo si naozaj dať pozor.

Kúpte Ivacy VPN cez Tipli a získajte cashback až 15 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Pure VPN.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Nord VPN.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O IVACY

Internetový obchod Ivacy VPN ponúka kvalitné VPN rovnakého mena pre vaše elektronické zariadenie. Práve Ivacy patrí medzi jedny z najlepších VPN služieb, ktoré sú aktuálne v ponuke. Surfujte bezpečnejšie po internete už dnes. Chcete ušetriť pri nákupe? Využite Ivacy VPN zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 15 % späť z ceny nákupu v obchode IVACY?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.