Obchody / Elektro a PC / 4myApple.cz O 4myApple.cz -

4myApple.cz

O obchode 4myApple.cz

4myApple

Spoločnosť Apple patrí medzi najznámejšie na svete. Ich zariadenia používajú takmer všetci. Vďaka veľkej obľúbenosti tejto značky je na trhu v ponuke aj široké portfólio doplnkov. Designové doplnky a príslušenstvo pre vaše jabĺčko za bezkonkurenčné ceny. To je 4myApple.cz. Je jedno či zháňate nabíjačku, ochranné fólie alebo slúchadlá. 4myApple má aj 2 predajne v Českej republike. Ak budete prechádzať Prahou alebo Brnom určite odporúčame zastaviť sa a prezrieť si široký výber produktov, ktoré ponúkajú.

MacBook

Prenosné počítače MacBook sú na trhu od roku 2006 a od tej doby prešli už dlhú cestu. Ich vzhľad a poskytované technológie sa za takmer 15 rokov výrazne zmenili. Stále sú však na vrchole. Či už sa jedná o vzhľad alebo o technológie. Príslušenstvo pre MacBook na 4myApple ponúka tašky na notebook, púzdra, čistiace sady a mnoho iného.

MacBook

iPhone

Nie je na svete známejšieho mobilného telefónu ako práve smartphone od spoločnosti Apple. Keď Steve Jobs 9.januára 2007 predstavil koncept telefónu bez tlačidiel, určite netušil aký obrovský úspech Iphone zožne. Iphone 2G, Iphone 3G….. až Iphone X a Iphone 11. Každým rokom sa dá očakávať niečo nové, modernejšie a lepšie. 4myApple ponúka široký výber príslušenstva pre všetky modely. Či už hľadáte kryty na Iphone, obaly, púzdra, powerbanku, externé reproduktory, či dotykové rukavice, 4myApple tu je pre vás so super cenami!

iPhone

iPad

Tablet, ktorý vyvinula firma Apple v roku 2010 mal byť niečím medzi notebookom a mobilným telefónom. Predbehol svoju dobu a stále je mimoriadne populárny. 4myApple.cz ponúka zadné kryty, obaly, púzdra, stojany, dotykové perá, káble a omnoho viac. Posuňte svoj iPad na inú úroveň s 4myApple!

iPad

iPod

Myšlienka počúvania hudby, nech ste kdekoľvek zhmotnená do malého zariadenia. Ipod prináša vo svojich variantách niečo pre každého. Či už ste milovníci rocku, rapu, popu, klasickej hudby, alebo si radi vypočujete podcasty, rozprávky pre deti a rôzne relácie. IPod vám uľahčí prácu. 4myApple ponúka kryty, obaly a púzdra pre Ipod. Nájdete tu aj sluchátka, externé reproduktory a ochranné fólie.

iPod

4myApple doprava a platba

Internetový obchod 4myApple.cz posiela tovar aj na Slovensko. Výber možností však nie je príliš široký. Jedinou alternatívou je platba na dobierku a zaslanie kuriérskou službou za poplatok 9 eur. Vašu objednávku môžete očakávať do 2 až 5 pracovných dní. Ponuka príslušenstva je ale také široká a ceny také výhodné, že sa objednávať určite oplatí aj napriek drahšiemu poštovnému. Odporúčame objednať viac výrobkov naraz a tým ušetriť!

4myApple kontakty

Ďalšou z nespočet výhod, ktoré 4myApple ponúka je skvelý zákaznícky servis. 4myApple zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +420 776 615 748 alebo mailom na toscom.brno@atlas.cz. Zákaznícke centrum je k dispozícii v pracovné dni od 9:30 do 17 hodín. Odporúčame ho kontaktovať v prípade akejkoľvek reklamácie alebo nespokojnosti. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Špeciálne 4myApple.cz facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek zo sveta Apple. Ak si chcete príslušenstvo, či kryty pozrieť naživo, môžete navštíviť jednu z dvoch predajní 4myApple v Brne alebo v Prahe.

4myApple zľavy a tipy

Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte Nákupy online, sú aktuálne jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, a tak rozhodne neváhajte a doprajte si napríklad svoj personalizovaný kryt na Iphone. 4myApple je špecialista vo svojom odbore a skutočne vám prináša perfektný pomer medzi cenou a kvalitou, ktorý by ste určite nemali premeškať. 4myApple, najlepšie Apple príslušenstvo za najlepšie ceny!

 • V podobným eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Smarty.cz
 • Podobny sklep Play.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

4myApple.cz zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava až 72 % na značku MUSUBO na 4myApple.cz

04.01.2022

Veľké akcie na 4myApple.cz

04.01.2022

Výpredaj až -70 % na 4myapple.cz

04.01.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O 4myApple.cz

Spoločnosť Apple patrí medzi najznámejšie na svete. Ich zariadenia používajú takmer všetci. Vďaka veľkej obľúbenosti tejto značky je na trhu v ponuke aj široké portfólio doplnkov. Kryty na iPhone, tašky na MacBook, slúchadlá pre iPod a ochranné fólie pre iPad. Designové doplnky a príslušenstvo pre vaše jabĺčko za bezkonkurenčné ceny. To je 4myApple.cz.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod 4myApple.cz.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa