a-mania.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

a-mania.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5,25 % v obchode a-mania.sk

Platí do 15.10.2021

 
   

Máte radi športovú značku Adidas? Nakupujte v overenom a autorizovanom predajcovi tejto nemeckej značky u nás. V internetovom...

Zľavy 50 % na pánske oblečenie a obuv v a-mania.sk

+ 5,25 % naspäť z nákupu

Pánske oblečenie, obuv a doplnky za bezkonkurenčné ceny iba v a-mania.sk viac

Zľava 50 % na dámske oblečenie a obuv na a-mania.sk

+ 5,25 % naspäť z nákupu

Dámske oblečenie, obuv a doplnky za TOP ceny iba na a-mania.sk viac

Zľava 50 % na detské oblečenie a obuv na a-mania.sk

+ 5,25 % naspäť z nákupu

Detské oblečenie, obuv a doplnky za bezkonkurenčné ceny iba na a-mania.sk viac

O obchode a-mania.sk

Značkové oblečenie a-mania

Patríte medzi ľúdi, ktorých favoritom ješportové oblečeniea street móda? Hľadáte kvalitu, ktorá vydrží? Stavte na značkuAdidas. Táto populárna nemecká značka, ktorú založil slávny nemecký bratAdi Dasslerpatrí medzi najpopulárnejšiešportové značkyna svete. Okrem špecializovaných kúskov na šport Adidas taktiež prinášafashion líniuAdidas Originals, ktorú nosia štýloví maniaci po celom svete. Parádny výber kúskov kúpite v autorizovanom obchodea-mania.

Tenisky a-mania

Ste dáma, ktorá si potrpí na komfort? Potom by vo vašom botníku nemali chýbať poriadnedámske značkové tenisky. V e-shopea-mania.sknavyše zoženiete kvalitnúobuvnielen pre dámy. Na svoje si prídu ajpáničideti. Vyberať so môžete zo značiek Adidas aReebok. Behajte, vyrazte na túru, športujte či len tak kráčajte svetom v pohodlných značkových teniskách z obchodu a-mania.

Bežecké tenisky a-mania

Nikdy nepodceňujte výber obuvi. A nielen tej, ktorá je určená na bežné nosenie. Posledné roky hýbe svetombeh. Behá takmer každý. Na beh potrebujete špeciálne obutie, ktoréodpruží nárazypri došlapnutí na tvrdý betónový povrch. Jednými z najpopulárnejších tenisiek na beh sú modely kolekcieAdidas Boost. V e-shopea-mania.skna vás čakajú parádnetenisky na behanie, v ktorých sa budete cítiť ako v papučkách. Ak ste milovníkom behu, rozhodne by ste si ich mali zadovážiť.

A-mania letáky

Nakupujte športové oblečenie a doplnky za tie najvýhodnejšie ceny. Sledujte pravidelnea-mania zlavya nakupujte kvalitu za rozumné ceny. Krásne účelové a trendy kúsky si pre vás pripravil autorizovaný predajca značky Adidasa-mania.sk.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naa-mania.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zHopSport.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O a-mania.sk

Máte radi športovú značku Adidas? Nakupujte v overenom a autorizovanom predajcovi tejto nemeckej značky u nás. V internetovom obchode a-mania zoženiete široký výber topánok, ale aj značkové oblečenie pre dámy, pánov či deti. Nakupujte kolekcie Adidas Sport či Adidas Originals v obľúbenom internetovom obchode a-mania.sk. Na svoje si v ňom prídu milovníci športu aj nových trendov.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5,25 % späť z ceny nákupu v obchode a-mania.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.