Obchody / Služby / AAAdopyt.sk O AAAdopyt.sk -

AAAdopyt.sk

O obchode AAAdopyt.sk

Pokiaľ hľadáte šikovného človeka alebo firmu, ktorá by vám pomohla so sťahovaním nábytku z 12. poschodia, narúbaním dreva, jarným upratovaním, montážou lešenia, či prenájmom dodávky, využite služby AAAdopyt.sk. Webová stránka AAAdopyt predstavuje internetové on-line inzerovanie, kde môžete napísať svoj dopyt a dať tak príležitosť šikovným domácim kutilom, či malým firmám, pred predraženými spoločnosťami. Zadajte svoj dopyt do kategórií, ako napríklad služby, potravinárstvo, doprava, servis, auto-moto, elektronika a veľa iných. Nech je váš dopyt akýkoľvek, s AAAdopyt.sk ho naplníte rýchlo, spoľahlivo a cenovo výhodne.

AAAdopyt.sk môžete využiť aj v tom prípade, ak ste šikovná osoba, ktorá by rada pomohla druhým, alebo ste firma, ktorá sa chce zviditeľniť a získať si nové zákazky. Zadajte inzerát na svoje ponúkané služby a počkajte na svojich potencionálnych zákazníkov.

História

Internetový portál AAAdopyt bol spustený už v roku 2006. Už od prvej chvíle bolo jeho cieľom nájsť čo najjednoduchšiu cestu k nájdeniu ideálneho dodávateľa. AAAdopyt.sk v januári 2009 ako prvý na trhu spustil databázu verejných zákaziek.

AAAdopyt.sk služby

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s čímkoľvek. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 220 839 005 (Po - Pia: od 8:00 do 16:30) alebo napíšte na e-mailovú adresu info@aaadopyt.sk.

Sociálne siete

Činnosť AAAdopyt.sk môžete sledovať na sociálej sieti Facebook.

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite 123dopyt.sk.

Ďalšie podobné obchody nájdete v kategórii Služby.

V obchode AAApoptávka môžete inzerovať aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz.

Obchody, kde vás odmeníme

O AAAdopyt.sk

Hľadáte niekoho, kto by vám pomohol prakticky s čímkoľvek? Tak zadajte svoj dopyt na AAAdopyt. Na váš dopyt zareaguje dodávateľ, ktorý vám rád pomôže a vy získate šikovného pomocníka za nižšiu cenu, ako by ste zaplatili u iných veľkých firiem. Chcete spropagovať svoju firmu a priniesť jej nové zákazky? Inzerujte ako dodávateľ a nájdite si nových zákazníkov!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod AAAdopyt.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa