Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Accor Hotels práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Booking.

RESTART Apartments - Bratislava za výhodnú cenu na Booking na Booking

Platí do 31.08.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Ubytovacie zariadenie RESTART Apartments sa nachádza v Bratislave, 1,1 km od Michalskej brány a 2,2 km od Bratislavského hradu. viac

O obchode Accor Hotels

Spoločnosť Accor Hotels

Hoteliérska skupinaAccorhotelsfunguje na svetovom trhu vyše50 rokov. K jej založeniu došlo vo Francúzsku, kde má dodnes svoje centrálne sídlo. Hotely patriace do skupiny Accor nájdete navšetkých kontinentoch. Práve táto skutočnosť spolu s dlhoročnou tradíciou robia zo skupiny jednu z najväčších hoteliérskych skupínna svete. Zarezervujte silacné ubytovaniev niektorej zo sietí hotelov patriacich skupine Accor a budete spokojní.

Siete hotelov skupiny Accor

Istotne poznáte názvy hotelov akoFairmont, Mövenpick, All Seasons, Ibis, Mercure HotelsčiSuite Hotels. Spoločnosť Accor sa skutočne zaraďuje medzi popredné hoteliérske spoločnosti. Do portfólia hotelov sa zaraďujú ubytovacie zariadenia rôznych cenových kategórii. Nájdete tu lacné, ale aj drahé hotely. Ide len o to, či hľadáte hotel na prespanie, alebo vás láka luxusnádovolenka.

Accor online

Spoločnosť Accor síce funguje už od roku 1967, avšak nezaspala na vavrínoch. Svojim zákazníkom poskytuje prehľadnýrezervačný portál. Stačí si len na webe zadať stránkuAccorHotels.coma behom pár minút si viete zabookovať svoju izbu. Vyberte si destináciu, počet nocí a stránka vám ukáže voľné izby aj s cenami.

Accor Hotels leták

Cestujte ešte výhodnejšie. Využívajte špeciálneakciové ponukya zlacnené balíčky od Accor Hotels. Ak chcete mať vždy najnovšie informácie o tom, aké výhodné ponuky vám Accor Hotels prináša, sledujte pravidelneAccor Hotels letáky. Už nikdy tak nepremeškáte ani jednu príležitosť na rezerváciu ubytovania za tienajlepšie ceny. Bývajte v krásnom hoteli spoločnosti Accor, využiteAccor Hotels zľavya zaručene budete maximálne spokojní.

V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAccorHotels.cz.

W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAccorHotels.pl.

O Accor Hotels

Chystáte sa na predĺžený víkend, dovolenku alebo služobnú cestu? Neviete si rady s ubytovaním? Ubytujte sa v niektorom hoteli patriacom nadnárodnej spoločnosti Accor Hotels. Vyberať si môžete z desiatok značiek hotelov ako Ibis, Mercure hotel a ďalších presne podľa svojich potrieb. Hoteliérska spoločnosť Accor uspokojí ubytovacie potreby každého zákazníka.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Accor Hotels.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.