ACTIVeshop.sk

O obchode ACTIVeshop.sk

ACTIVeshop

Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov. To je Activeshop.sk. Či už pracujete ako kaderníčka, kozmetička, pedikérka, alebo máte podobnú profesiu toto miesto je presne pre vás. Spoločnosť Activshop vznikla v roku 1998 a dnes je najväčším výrobcom a dovozcom zariadení pre salóny krásy v celej Európe. Na Slovensko sa Activshop dostal v roku 2013 a od tejto doby je partnerom pre mnohé salóny. Okrem produktov ponúka aj zaujímavé školenia, kurzy a vernostné programy. Logistika sa nachádza vo Wroclavi a skladové centrum priamo v Spišskej Novej Vsi, kde sa nachádza aj Activeshop predajňa.

Activeshop vyhľadávanie

Activeshop ponuka

Predstavte si moderný kvalitne vybavený salón krásy. A teraz si predstavte, že celé vybavenie pochádza priamo z Activeshop. Aj takto vyzerajú viaceré salóny v Európe a aj na Slovensku. V ponuke nájdete viaceré jednorázové kozmetické produkty, masážne stoly, kadernícke kreslá, rôzne stroje na úpravu nechtov, pomôcky na dezinfekciu a sterilizáciu a mnoho ďalšieho. V správnom salóne krásy nemôže chýbať ani prírodná kozmetika a v kaderníctve dobrá žehlička na vlasy. Aj toto nájdete v ponuke Activeshop. Stačí si len vybrať. Všetko ostatné už je skutočne jednoduché.

Activeshop doprava a platba

Určenie ceny dopravy je skutočne zložité, nakoľko záleží od váhy tovaru. Presnú cenu za dopravu tak nájdete priamo pri každom produkte. Veľmi veľké množstvo tovaru sa nachádza v sklade v Spišskej Novej Vsi, a tak je hneď odovzdávané kuriérskej spoločnosti Geis, ktorá ho čo najrýchlejšie doručí. Keďže ale portfólio Activeshop je obrovské, viaceré produkty sú na sklade v Poľskej Wroclavi. Naskladňovanie na sklad v Spišskej Novej Vsi prebieha raz týždenne. Odtiaľ je tovar ihneď odosielaný. Možnosti platby za objednávku sú 3. Prvou je platba vopred na účet, ďalej platba na dobierku a posledná možnosť je platba pri osobnom odbere. Ten je možný priamo v Spišskej Novej Vsi, kde sa nachádza aj Activeshop showroom.

Activeshop kontakty

Zákaznícke centrum Activeshop je vám plne k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +421 901 706 451, alebo mailom na info@activeshop.sk. Prípadne môžete využiť aj online kontaktný formulár na stránke activeshop.sk. Activeshop predajňa sa nachádza v Spišskej Novej Vsi na ulici Radlinského 20. Otváracia doba predajne je v pracovné dni od 8 do 16 hodín. V prípade reklamácie kontaktujte oddelenie reklamácií mailom na servis@activeshop.sk. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Activeshop Facebook, ktorý poskytuje množstvo aktuálnych a zaujímavých informácií.

Activeshop blog

Blog s pravidelnými príspevkami a s najnovšími trendami v oblasti krásy. Okrem iného tu nájdete aj tipy a triky, Activeshop zľavy, kde nájdete množstvo možností ako ušetriť. Activeshop - to najlepšie pre kozmetické a kadernícke salóny! Zadovážte si TOP vybavenie a produkty aj vy!

Activeshop blog
 • V podobným eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Notino.cz
 • Podobny sklep Notino.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

ACTIVeshop.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Žiaden poplatok pri osobnom odbere ACTIVeshop.sk

31.12.2022

Akcie na ACTIVeshop.sk

31.12.2021

Obchody, kde vás odmeníme

O ACTIVeshop.sk

Vybavenie pre váš kozmetický, či kadernícky salón. Najlepšie ceny a najširšia ponuka. To je Activeshop.sk. Chcete sa vyrovnať tomu, čo má vaša kaderníčky, či pedikérka? Prezrite si ponuku Activeshop.sk a určite si vyberiete. Ceny sú omnoho prívetivejšie ako by ste si kedy mysleli. Activeshop.sk - to najlepšie pre kozmetické a kadernícke salóny!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ACTIVeshop.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa