Adiel.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Adiel.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % v obchode Adiel.sk

Platí do 16.10.2021

 
   

Máte problémy s počatím alebo plánujete bábätko? Potom sa vám zaručene zídu vychytávky ako ovulačné testy, vitamíny na plodnosť či...

O obchode Adiel.sk

Adiel recept na neplodnosť

Žijeme vo svete plného neustáleho ponáhľania sa a stresu. Práve táto skutočnosť má neblahý dopad naplodnosťžien aj mužov. Stres, zhoršené stravovacie návyky a mnohé iné faktory ovplyvňujú schopnosť počať. Na každý problém však existuje riešenie. Postačia kvalitnévitamíny a doplnky stravya vaše šance počať v krátkom čase sa rapídne zvýšia. Nenechajte nič na náhodu. V eshopeAdiel.sknájdete všetko, čo pomôže vyriešiť vaše problémy.

Adiel.sk kalkulačka plodné dni

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí nenechávajú nič na náhodu? O plánovaní rodiny by to malo platiť dvakrát. Ako vedieť, kedy je ten správny čas na počatie? V eshopeAdielzoženiete super pomocníkov, akými súovulačné testy. Stoja pár eur a pomôžu vám detekovaťplodné dni. Dobrým radcom je tiežovulačná kalkulačka, s ktorou si viete vypočítať, kedy je najvyššia šanca na otehotnenie.

Adiel.sk vitamíny na plodnosť

Skúšali ste už všeličo a nie a nie otehotnieť? Skúste si pozrieť Adielvitamíny na plodnosťči rôzne ďalšie výživové doplnky. V eshope Adiel.sk si navyše môžete naštudovať, ktoré bylinky vám pomôžu alebo si pozrieťporadňu a články, v ktorých sa dočítate, ako ľahšie otehotnieť. Jedinečnosť eshopuAdiel.skspočíva v tom, že nájdete všetky informácie a pomôcky ľahko pod jednou strechou. Tento eshop je ideálny pre všetkých budúcich rodičov, ktorí chcú vlastnú rodinku.

Adiel.sk cashback

Prípravky ako ovulačné testy, vitamíny či rôzne čaje a byliny vedia pri dlhodobom užívaní stám pekný balík. Dobrou správou je, že v obchode Adiel nakúpite zavýhodné ceny. Nakupujte cez Tipli a čaká na váscashbackaž vo výške 4 %. Nakupovať v Adiel.sk sa cez Tipli jednoducho oplatí.

 • Ve podobném eshopu můžete nakupovat také v Čechách. Podívejte se naOtehotnet.cz
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklepDzieciakowo.pl

Adiel.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 2 € na Adiel Kontryhel Forte (Alchemilka) 90 kapsúl

30.09.2020 - Kód zadajte v košíku.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Adiel.sk

Máte problémy s počatím alebo plánujete bábätko? Potom sa vám zaručene zídu vychytávky ako ovulačné testy, vitamíny na plodnosť či rôzne plodnosť podporujúce prípravky. Neviete kde ich zohnať? Je to jednoduché. Všetko potrebné pre plánovanie dieťatka zoženiete v špecializovanom eshope Adiel.sk. Vyriešte svoje problémy pod jednou strechou.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Adiel.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.