alltoys.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavy až 48 % na alltoys.sk

 

Obrovské zľavy na alltoys každý mesiac. Poponáhľajte sa! Platí iba do vypredania. viac

O obchode alltoys.sk

Alltoys - všetko pre deti

Vrátťe sa do čias hier, zábavy a fantázie. Plnenie snov detí je základnou prioritou pre eshop Alltoys.sk. Každý mal určite svoju obľúbenú hračku. Transformers, Lego, plyšák či krásna bábika. Hračky tu s nami budú navždy. Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy pravé hračky pomaly vymierajú a nahrádzajú ich počítače či tablety. Aj napriek tomu, že deti uprednosťňujú práve toto moderné hranie. Alltoys vám v predajniach po celom Slovensku ponúka nekonečne široký výber tých najlepších hračiek za bezkonkurenčné ceny. Je len na vás a hlavne na vašej ratolesti, ktorá hračka bude tá pravá.

alltoys značky

All Toys lego

Lego patrí medzi najobľúbenejšie stavebnice už od svojho vzniku. Uprednostníte klasiku, či vaše dieťa túži po svojom obľúbenom superhrdinovi alebo princeznej Barbie? Lego svoje stavebnice prispôsobuje aktuálnym trendom a pri hre rozvíja predstavivosť aj motoriku vášho dieťaťa. All Toys lego prináša drobné stavebnice ale aj architektonické skvosty. Táto stavebnica poteší malých aj veľkých. Viete, že po ňom túži aj vaše dieťa?

Alltoys doprava a platba

Internetový obchod Alltoys ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Vaše hračky si môžete nechať priviezť kuriérskou službou DPD za poplatok 3,90 €. Ďalšia možnosť je Slovenská pošta opäť za poplatok 3,90 €. Pri nadrozmerných hračkách platia osobitné ceny, ktoré nájdete na stránkach alltoys.sk. Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1,05 €. Všetky ostatné bežné dostupné spôsoby platby sú bez dodatočného poplatku. Navštíviť môžete aj ktorúkoľvek z 15 Alltoys predajní a vyzdvihnúť si tovar z eshopu priamo tam. Chcete ušetriť? Sledujte Alltoys zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných akcií a zlavových ponúk.

alltoys predajne

Alltoys kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a kvalitné poradenstvo je pre Alltoys mimoriadne dôležité. Alltoys zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 46 518 93 11, alebo mailom na iobchod@alltoys.sk. Zákaznícka linka je k dispozícii pondelok až piatok od 8 do 16 hodín. Ďalej môžete využiť kontaktný formulár na alltoys.sk alebo navštíviť predajňu. Napríklad Alltoys Bratislava, Alltoys Nitra, Alltoys Piešťany, Alltoys Košice či ďalších 11 po celom Slovensku. Otváraciu dobu a presné adresy všetkých predajní nájdete na alltoys.sk. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Alltoys facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy. Napríklad na hračky pre deti na záhradu.

Alltoys leták pre skvelý prehľad

Všetko pre deti vám ukáže Alltoys leták. Stavím sa, že aj vy si ho radi pozriete. Prvým dôvodom je to, že v ňom nájdete hračky, o ktorých denne počúvate v skvelých cenách. Druhým dôvodom je skutočnosť, že ste podobné hračky v živote nevideli a aj vy by ste sa im v detstve potešili. Zabite dve muchy jednou ranou. Kúpte hračku synovi a keď zaspí, poriadne ju preskúmajte. Svet hračiek je pestrý a ani rodičov neprestáva prekvapovať. Alltoys leták Jar – leto a Jeseň – zima vás zláka nie len svojou ponukou, ale aj cenou. Príjemné nakupovanie.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku bambule.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku urwis.pl.

Podobné obchody

O alltoys.sk

Najväčší veľkoobchod s detskými potrebami a hračkami na Slovensku a v Čechách poznáme pod názvom Alltoys. Prevádzkuje aj maloobchodnú sieť hračkárstiev All toys a prináša hračky všetkým deťom. Od najmenších až po spoločenské hry a kreatívne sady. Chlapci a dievčatá sa po vstupe do All Toys predajne cítia ako v raji. Prekvapte svoje dieťa hračkou, po ktorej tajne túži. Alltoys výber naozaj stojí za to.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod alltoys.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.