Alpine Pro

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Alpine Pro zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2,5 % v obchode Alpine Pro

Platí do 03.12.2021

 
   

S českou značkou Alpine Pro sa na trhu stretávame od roku 2004 a rýchlo sa stala lídrom v oblasti outdoorového oblečenia a...

O obchode Alpine Pro

Alpine Pro bundy

Alpine Pro pracuje s najmodernejšími materiálmi, ku ktorým sa návrhári často dostanú ako prvý. Alpine Pro bundy sa preto tešia veľkej obľube nie len u bežných spotrebiteľov, ale aj u športovcov. Profesionálni športovci a horskí sprievodcovia ich testujú v reálnych podmienkach a tím Alpine Pro špecialistov je pripravený Alpine Pro obuv upraviť podľa pokynov, ktoré od „testerov“ dostanú.

Alpine Pro pre olympionikov

Okrem kvalitného outdoorového vybavenia, ku ktorému sa dostanete v každej Alpine Pro predajni, navrhuje a vytvára oblečenie pre Český olympijský tím. Prvá navrhnutá kolekcia pre Vancouver 2010 bola ocenená ako najlepšia olympijská kolekcia a Londýn sa niesol v znamení unikátnych gumákov z dielne Alpine Pro, ktoré pobláznili celý svet.

Alpine Pro predajne

Alpine Pro je v súčasnej dobe značkou s najväčšou sieťou autorizovaných predajní a frančíz v oblasti outdoorových aktivít. Spoločnosť dodáva tovar do najväčších obchodných reťazcov napr. Sportisimo a Globus.  Alpine Pro má dcérske spoločnosti na Slovensku, v Poľsku a v Číne a zastúpené v ďalších krajinách, napr. vo Švajčiarsku, Nemecku, Nórsku, Dánsku, Libanone, Rusku, Bielorusku a na Ukrajine.

Alpine Pro eshop

Kliknite na Alpine Pro internetový obchod a nechajte sa vtiahnuť do sveta Alpine Pro outdoorového oblečenia a doplnkov pre mužov, ženy a deti. V každom ročnom období sa tu od hlavy po päty oblečiete na všetky svoje voľnočasové ale aj profesionálne aktivity. Nohavice, kabáty, mikiny, tielká a topy, ale aj funkčná bielizeň vám určite dobre poslúžia. Zbaľte sa do kvalitného Alpine Pro batohu a užite si výlet alebo sa vydajte na nejakú turistickú trasu, a teplo ani zima vás už nezaskočí.

Alpine Pro leták

Pravidelné výpredaje sú určené všetkým milovníkom outdoorového oblečenia, ktorí nebažia po najmodernejších kúskoch. Využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty, ktorých ponuka je skutočne pestrá. Hľadáte inšpiráciu? Prelistujte Alpine Pro leták a o návšteve predajne vás nepresvedčí len ponúkaný tovar, ale najmä výhodné ceny.

Alpine Pro vernostný program

Alpine Program sa vám oplatí. Sledujte šport v skutočne kvalitnom oblečení.

Věděli jste, že v obchodě Alpine Pro můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep 4f.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Alpine Pro

S českou značkou Alpine Pro sa na trhu stretávame od roku 2004 a rýchlo sa stala lídrom v oblasti outdoorového oblečenia a doplnkov. Presadila sa aj na zahraničnom trhu a opakovane firuruje v Top rebríčku Najobdivovanejších firiem Českej republiky. Návrhy kolekcií, s ktorými sa v Alpine Pro stretávame v každom ročnom období pripravuje tím dizajnérov, ktorí dbajú na prepracované strihy, detaily a kvalitu materiálu.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Zlava 1,5 %
Peniaze späť z nákupu  2,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Alpine Pro?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.