Obchody / Apple TV+ O Apple TV+ -

Apple TV+

Pre obchod Apple TV+ práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Myprotein.

-30 %

MyProtein zľavový kód: -30% na bestsellery

Platí do 29.04.2024

+ 4 % naspäť z nákupu

Využite zľavový kupón na najpredávanejšie produkty od MyProtein.sk a získajte na nich zľavu až -30% navyše.

SK30

Apple TV+

Apple TV+ je svetoznáma streamovacia služba, kde môžete sledovať množstvo obľúbených filmov a seriálov vo vynikajúcej kvalite. Každý mesiac tu nájdete nové zaujímavé seriály, populárne filmy, dokumenty a veľa ďalšieho. Nechýbajú ani Apple Originals, čo sú programy vytvorené výlučne pre spoločnosť Apple. Táto služba je dostupná v aplikácii Apple TV vo všetkých zariadeniach Apple. Okrem toho ju nájdete v herných konzolách, vo vybraných káblových zariadeniach a niektorých smart televízoroch. Ak máte doma zariadenie so systémom Windows a Android, svoje obľúbené programy si môžete pozrieť online na webovej stránke tv.apple.com.

Obrázok

Ako ušetriť na Apple TV+

Cena Apple TV+ je vzhľadom na bohatú ponuku filmov a seriálov skutočne výhodná. Predplatné stojí len 6,99 € mesačne. Aj keď táto služba nemá k dispozícii žiadne zľavové kódy, stále existuje niekoľko spôsobov, ako ušetriť. Ak napríklad uskutočníte nákúp cez Tipli, dostanete určitú časť peňazí späť. Ďalšou možnosťou je zakúpiť si nové Apple zariadenie, ktoré spĺňa podmienky uvedené na webe a získate prístup k aplikácii Apple TV na 3 mesiace úplne zadarmo. V prípade, že si nie ste istí, či budetete túto streamovaciu službu využívať, určite oceníte, že prvých 7 dní máte zadarmo. Po ich skončení sa sami rozhodnete, či chcete v predplatnom pokračovať alebo ho bezplatne zrušiť. 

Apple TV+ filmy a seriály

Apple TV+ prináša skutočne širokú ponuku rôznych žánrov, z ktorých si bezpochyby každý vyberie to svoje. Môžete sledovať všetko od drámy, komédie a sci-fi až po dokumentárne filmy a seriály. Pozrite si napríklad populárny seriál The Morning Show alebo Disckinson. Z filmov tu nájdete snímky ako Labutia pieseň, Sharper alebo CODA, ktorý získal ocenenie Oscara za najlepší film roku 2022. Ak chcete mať zo sledovania ten najlepší zážitok, určite stojí za vyskúšanie Apple TV 4k, ktoré vám poskytne ten najkvalitnejší obraz aj zvuk. Nie je to však podmienkou, streamovacia služba je dostupná aj v aplikácii v mobilných telefónoch či v herných konzolách, takže si ju môže naladiť naozaj každý. 

Vaše obľúbené programy viete zdielať aj so svojimi blízkymi. Zakúpené predplatné je totiž možné využívať až s piatimi členmi rodiny, čo sa naozaj oplatí. Výhodou aplikácie je aj moznosť sledovania obsahu offline. Stiahnite si vybrané filmy do svojho zariadenia a sledujte ich pohodlne bez pripojenia na internet.

Čo je Apple TV+?

Apple TV+ je svetová streamovacia služba, ktorá vám umožňuje sledovať množstvo kvalitných filmov a seriálov online.

Ako funguje Apple TV+?

Apple TV+ funguje jednoducho. Stačí ak si zakúpite mesačné predplatné a môžete sledovať vaše obľúbené snímky v aplikácii alebo online na ľubovoľnom zariadení.

Môžem získať Apple TV+ zdarma?

Apple TV+ môžete získať zdarma niekoľkými spôsobmi. Zakúpte si Apple zariadenie, ktoré spĺňa podmienky uvedené na webovej stránke a získate 3 mesiace zadarmo. Navyše služba ponúka zadarmo skúšobných 7 dní pre nových predplatiteľov.

Obchody, kde vás odmeníme

O Apple TV+

Apple TV+ je známa streamovacia služba, ktorá vám ponúka množstvo kvalitných filmov a seriálov. Za výhodné mesačné predplatné môžete s blízkymi sledovať oceňované snímky či exkluzívne Apple Originals. Stačí si stiahnuť aplikáciu alebo navštíviť ich web. Ak chcete ušetriť, služba ponúka skúšobných 7 dní zdarma alebo nakúpte cez Tipli a získate časť peňazí späť.

Apple TV+ v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Apple TV+.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa