arFacemask.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

arFacemask.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 11,5 % v obchode arFacemask.com

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod AR Face mask sa zameriava na predaj tvárových masiek, rúšok a respirátorov tej najvyššej kvality. K dispozícii je aj AR Face.…

O obchode arFacemask.com

arfacemask tu je pre vás! Vyberte si kvalitnú ochranu proti vírusom a baktériám a zaručene nebudete ľutovať. K dispozícii je aj arfacemask zľavový kupón. A čo tak arfacemask doprava zdarma? To všetko a ešte omnoho viac získate na Tipli.

Arfacemask

Značka a kvalita. Príjemné ceny, mimoriadne spracovanie, ktoré vás poteší. Ukážte svoju osobnosť, šarm a eleganciu! Práve to vám ponúka eshop Arfacemask. V ponuke majú aj detské verzie rúšok a respirátorov. Ďalšou výhodou je rýchle jednanie, spoľahlivosť a samozrejme aj možnosť vrátenia peňazí do 14 dní od vášho nákupu. Stavte na kvalitu a zaručene nebudete ľutovať!

Obrázok

Arfacemask kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Arfacemask prioritou. Arfacemask zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis je dostupný v pracovné dni od 10 do 18 hodín. Výnimkou je piatok, kedy končí už o 17 hodine. Svoju pozornosť venujte aj sociálnym sieťam. ARfacemask facebook je zárukou kvalitných a zaujímavých informácií, tipov a noviniek. 

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Arfacemask.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O arFacemask.com

Internetový obchod AR Face mask sa zameriava na predaj tvárových masiek, rúšok a respirátorov tej najvyššej kvality. K dispozícii je aj AR Face mask doprava zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite AR Face mask zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  11,5 %
Použití kódu 7,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  11,5 % späť z ceny nákupu v obchode arFacemask.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.