Obchody, kde vás odmeníme

ArmyMarket.sk zľavové kupóny a zľavy

O obchode ArmyMarket.sk

Armymarket.sk

Armymarket ponúka vojenské a outdoorové oblečenie pre pánov aj dámy, turistické vybavenie, výstroj, maskovanie a obuv do každého terénu. Z ponuky si vyberie skutočne každý. Jediná predajňa sa nachádza v Nitre na ulici Bratislavská 21, kde vás každý deň s výnimkou nedele radi obslúžia. Otváracie hodiny sú od 8 do 17 hodín, v sobotu od 8 do 12 hodín. Zárukou je bezbariérový prístup a bezplatné parkovanie s vaším autom. Práve priamo z predajne odosielajú všetky zásielky. Ich číslo už prekročilo 10 000. Počet zákazníkov, ktorí sa pravidelne vracajú na Armymarket je každým rokom väčší. Môže zato najmä kvalitný tovar a perfektné ceny.

armymarket

Armymarket doprava a platba

Armymarket ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. K dispozícii je kuriér Slovenskej pošty a kuriér GLS za poplatok 3,50 eur, ďalej môžete využiť služby Zásielkovne za poplatok 2,19 eur, prípadne si nechať balík doručiť na poštu za cenu 3 eurá. Manipulačný príplatok za dobierku je 1 euro pri každej z možností dopravy. Okrem už spomínanej dobierky môžete tovar uhradiť online platobnou kartou, cez overenú platobnú bránu GoPay, prípadne prevodom na účet. Posledná možnosť je osobný odber na predajni, kde môžete ihneď aj zaplatiť. Odporúčame sledovať Armymarket zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo!

Armymarket kontakty

Špičkový zákaznícky servis je u Armymarket istotou. Kontaktovať ho môžete telefonicky na 0919 062 777, emailom na podpora@armymarket.sk, alebo môžete využiť online kontaktný formulár, či online chat na webovej stránke. Armymarket zákaznícke centrum je tu pre vás v pracovné dni od 8 do 17 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku určite stojí Armymarket facebook, youtube, či instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií, noviniek a ponúk na Armymarket.sk.

armymarket predajňa

Armymarket recenzie

Ako si najlepšie overiť kvalitu obchodu? Pozrite sa na recenzie od zákazníkov, ktorí tam už nákup v minulosti vykonali. Príkladom takéhoto zákazníka je Ján, ktorý napísal: „Tento obchod určite odporúčam všetkým zákazníkom. Bol som s nákupom maximálne spokojný. Rýchle vybavenie, kvalita tovaru a ústretovosť s vybavením nákupu ako aj s výmenou tovaru, ktorý mi nesadol pre veľkosť. Bol som veľmi milo prekvapený, ako profesionálne pristupoval predajca ku mne ako k zákazníkovi. Som nadmieru spokojný a určite odporúčam tento obchod... Ešte raz ďakujem.“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Armyshop.cz.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Sport-shop.pl.

O ArmyMarket.sk

Armymarket ponúka vojenské a outdoorové oblečenie pre pánov aj dámy, turistické vybavenie, výstroj, maskovanie a obuv do každého terénu. Z ponuky si vyberie skutočne každý. O úspešnosti svedčí už viac ako 10 000 úspešne doručených zásielok. Armymarket.sk - kvalita za super cenu!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ArmyMarket.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.