Zľavový kód ArmyOriginal

O obchode ArmyOriginal

ArmyOriginal

Špecialista na oblečenie, obuv a doplnky v MILITARY štýle vhodné pre profesionálov, ale aj ostatných nadšencov Outdooru, milovníkov maskáčov či hráčov Airsoftu. To je ArmyOriginal. Cieľom pre Armyoriginal je naskladňovať čo najlepšie produkty za priateľné ceny, pritom zabezpečovať čo najvyššiu pridanú hodnotu v podobe rýchleho dodania tovaru, rýchleho riešenia výmen tovaru, poradenstva pri výbere veľkosti a neustáleho skvalitňovania funkčnosti eshopu ako aj rozširovanie informácií o ponúkaných produktoch.

armyOriginal

ArmyOriginal doprava a platba

Internetový obchod Army Original vám ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Jednou z nich je možnosť vybrať si ktorékoľvek odberné miesto ArmyOriginal zľavy, kde nájdete množstvo výhodných ponúk, ako napríklad kupón na dopravu zdarma.

armyOriginal sociálne siete

ArmyOriginal kontakty

Ako bolo spomínané v recenzii, zákaznícky servis ArmyOriginal je naozaj špičkový. Kontaktovať ho môžete telefonicky na 0902 404 655, mailom na info@armyoriginal.sk. Zákaznícky centrum ArmyOriginal je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä ArmyOriginal facebook, ale aj instagram a youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a ponúk, ktoré môžete využiť. Napríklad informácie o poistení na hory, či tipy na turistiku. ArmyOriginal centrálny sklad má adresu v obci Vitanová, konkrétne Vitanová 281. Pred spätným zasielaním tovaru pre účel reklamácie však určite kontaktujte najskôr zákaznícke centrum, kde vám podajú všetky podstatné a dôležité informácie.

ArmyOriginal recenzie

Najlepšou vizitkou každého obchodu sú vždy pozitívne recenzie. ArmyOriginal sa môže pochváliť takmer 100% hodnotením na Heureka. Príkladom jednej z množstva spokojných recenzií, je tá od pána Štefana: „Jeden z top obchodov na Slovensku. Potreboval som vymeniť tovar, pretože som netrafil veľkosť. Výmena prebehla bez akéhokoľvek zádrhelu a vybavovačiek z mojej strany. Všetko zariadil obchod. Dd objednania kuriéra na výmenu až po odovzdanie tovaru na výmenu..... Dodanie tovaru aj s výmenou trvalo šesť dní, a to počítam aj víkend. Keby sa tovar objednal v pondelok vo štvrtok je tovar doma aj s výmenou. Fakt luxus. Toto dokáže len pár obchodov a tie narátam na jednej ruke. Toto nebolo len jeden krát teraz, ale zakaždým čo som tam nakupoval. Nakupoval som už viackrát a vždy bez problémov. Ich merania veľkosti a popis produktu sú geniálne. Aj keď teraz som sa netrafil. Strih nepustí, ale to je normálne.Týmto chcem pozdraviť team obchodu Army Original a všetkých, ktorí sa starajú o zákaznícky komfort, ktorý je na vysokej úrovni. Len tak ďalej. Určite u vás do budúcna budem nakupovať a odporučím vás vo svojom okolí. Ešte raz, za mňa ste top obchod na Slovensku tlieskam.“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Armyshop.cz.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Sport-shop.pl.

ArmyOriginal zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výmena tovaru zadarmo na ArmyOriginal

31.12.2022

Doprava zadarmo na ArmyOriginal

31.12.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O ArmyOriginal

Špecialista na oblečenie, obuv a doplnky v MILITARY štýle vhodné pre profesionálov, ale aj ostatných nadšencov Outdooru, milovníkov maskáčov či hráčov Airsoftu. Široké portfólio a skvelé ceny! To je ArmyOriginal. 

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ArmyOriginal.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa