Aromaoils

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Aromaoils

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Aromaoils.

Zľavový kód Aromaoils

Peniaze späť 3,5 % v obchode Aromaoils

Platí do 30.05.2024

 
 

Internetový obchod Aromails sa zameriava na predaj prírodných aromatických olejov. V ponuke nájdete aj rôzne sety a výhodné balíčky. Doplnkovým.…

Zľava na vybraný tovar na Aromaoils

+ 3,5 % naspäť z nákupu
 

Aromatické vône a iné produkty v akcii nájdete v eshope Aromaoils.

O obchode Aromaoils

Internetový obchod Aromaoils sa zameriava na prírodné esenciálne oleje, ktoré prevoňajú vašu domácnosť. Pomôžu vám upokojiť sa, oddýchnuť, či spríjemnia prácu príjemnou vôňou. Okrem vonných olejov nájdete v ponuke aj doplnky a nosné inhalátory. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Aromaoils zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Aromaoils doprava zdarma. Dôverujte Aromaoils vonným olejom a nebudete ľutovať.

aromaoils oleje

Aromaoils recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepším obrazom o produktoch. Aromaoils eshop sa môže pochváliť až 95% spokojnosťou zákazníkov. Jedným z nich je aj pani Adriana, ktorá vyskúšala produkty Aromaoils a napísala:„Určite som veľmi spokojná. Produkty sú kvalitné a doručenie bolo mimoriadne rýchle. Mala som problém s výberom, no nakoniec som trafila skvelú vôňu. Oveľa lepšie ako som si predstavovala. Využívam ho najmä pred spánkom a skutočne zaspím rýchlejšie a cítim, že mám kvalitnejší spánok. Odporúčam.“

Aromaoils zľava

Všetko sledujeme za vás. Nakupujte ešte výhodnejšie, sledujte aktuálne Aromaoils zľavy a ušetrite vašej peňaženke pár eur. Získať môžete Aromaoils zľavový kupón a s nami o ňom budete vedieť ako prvý!

aromaoil difúzery

Aromaoils kontakty

V prípade akýchkoľvek problémov je pre vás k dispozícii Aromaoils zákaznícke centrum, ktoré môžete kontaktovať na telefónnom čísle (+421) 948 280 711 alebo emailom. Pripravený je pre vás tím ľudí, ktorí veria v to isté ako vy a má roky skúseností. Ďalšou súčasťou tímu sú odborníci v online poradni, ktorí vám poradia so všetkým okolo zdravia od psychosomatických problémov cez jedálniček až po psychológiu. Reklamáciu môžete uplatniť osobným podaním zásielky alebo zaslaním tovaru na výdajné miesto Uloženka. Jej vybavenie musí byť zo zákona do 30 dní. Pravdepodobnosť, že budete musieť výrobok reklamovať je však veľmi malá a svedčí o tom aj 96% spokojných zákazníkov.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Aromaoils.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Ekodrogeria.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Aromaoils zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 % na nákup

31.12.2020

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Aromaoils

Internetový obchod Aromails sa zameriava na predaj prírodných aromatických olejov. V ponuke nájdete aj rôzne sety a výhodné balíčky. Doplnkovým produktom je aj kvalitná káva, ktorú v eshope Aromaoils taktiež nájdete. Vyberte si zo širokej ponuky a prevoňajte svoju domácnosť ikonickými vôňami. Chcete ušetriť? Využite Aromaoils zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Aromaoils?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa