Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Autoobuv.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,75 % na všetko v obchode Autoobuv.sk

Platí do 03.08.2021

 
   

Zháňate nové pneumatike pre svojho 4-kolesového miláčika? Stavte na Autoobuv. Je to obchod, ktorého špecializáciou je

O obchode Autoobuv.sk

Najlacnejšie pneumatiky Autoobuv

Internetový predajcaAutoobuvje na našom trhu už od roku 2009. Samotný predajca hovorí, že presadiť sa v odvetvíauto motov rámci internetového predaja nebolo jednoduché. Tvrdou prácou a kvalitným servisom sa však obchod vypracoval medzipopredných predajcovpneumatík u nás na Slovensku. Výhodou je, že v e-shope kúpitepneumatikyza veľmi priaznivé ceny.

E-shop Autoobuv.sk

Bojíte sa kupovať vecičky pre vaše auto na internete? Už viac nemusíte. Automoto je totiž špecialista nanajlacnejšie pneumatiky. Svoje nízke ceny si predajca drží, pretože ich odoberápriamo od výrobcov. Dokonca bol e-shopAutoobuv.skzaradený medzi popredne slovenské e-shopy. Môžete si byť istí, že v Autoobuv.sk dostanete len ten najlepšízákaznícky servisa kvalitné produkty.

Zimné a letné pneumatiky Autoobuv

Vlastniť auto je finančne nákladné. Ak nerátame servis a poistky, tak investovať musíte aj do pneumatík. Kvalitnézimné pneumatikyčiletné pneumatikysú neoddeliteľnou súčasťou autovýbavy. Nie je jedno, aké pneumatiky má vaše auto obuté. Stavte na istotu a kvalitu, ktorú vám poskytuje Autoobuv.sk. Ich špecializáciou sú kvalitné zákaznícke služby aexpresná rýchlosť dodania.

Autoobuv.sk zľavy a letáky

Nakupujte pneumatiky ešte výhodnejšie. Nezabudnite sledovaťAutoobuv letáky. Viete si ich pozrieť v pohodlí svojej obývačky cez počítač, tablet či mobil. Nikdy vám tak neunikne žiadna výhodná ponuka na nákup pneumatík či diskov v populárnom e-shope Autoobuv.sk. VyužiteAutoobuv zľavya ušetrite pri nákupoch ešte viac. V prehľadnom menu stránky stačí zadať niekoľko požadovaných parametrov a okamžite si budete môcť vyberať z pneumatík pre vaše autíčko. Nakupujte s rozumom v Autoobuv.sk.

 • Věděli jste, že v podobném obchoděAutoKelly.czmůžete nakoupit také v Čechách?
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zNorauto.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Autoobuv.sk

5.0

Maria S.

29.07.2018 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Autoobuv.sk

Zháňate nové pneumatike pre svojho 4-kolesového miláčika? Stavte na Autoobuv. Je to obchod, ktorého špecializáciou je predaj pneumatík. Kvalitné a lacné pneumatiky zakúpite z pohodlia svojho domova v e-shope Autoobuv.sk. Zadajte model svojho auta, typ pneumatík a obúvajte svojmu vozidlu len tie najkvalitnejšie pneumatiky za výhodné ceny v obchode Autoobuv.sk.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,75 % späť z ceny nákupu v obchode Autoobuv.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.