Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Bauhaus práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Möbelix.

Zľavový kupón 15 % na zahradný nábytok na Möbelix

Platí do 26.07.2021

+ 2 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 15 % platí na zahradný nábytok. Platí iba na tovar z kategórie Záhradný nábytok. Zľava sa odpočítáva z aktuálnych predajných cien.… viac

O obchode Bauhaus

Potrebujete nájsť všetko potrebné pre dielňu, dom a záhradu? Bauhaus vám tento sortiment ponúka pod jednou strechou v samoobslužnej forme. Všetko nájdete v 15 oddeleniach, a tak môžete ušetriť čas, peniaze a starosti so zháňaním potrebného materiálu.

Bauhaus služby

Bauhaus ponúka široký sortiment tovaru od ručného náradia, stroje na obrábanie pôdy, sadenice, kosačky, grily, svietidlá, farby, laky, okná, dvere, tapety, stavebný materiál po profi stroje a iné potrebné materiály. Náročný zákazník určite ocení aj poskytované služby, ako prenájom dodávok a požičovňu náradia pre majstrov s malým úložným priestorom. Pri kúpe veľkého tovaru vám Baughaus požičia príves alebo si môžete tovar nechať doviesť tovar na určené miesto. Priamo v predajni sú poskytované kľúčové služby, miešanie farieb, rámovanie aj brúsenia, a rezanie dreva na mieru. Obchod sa snaží mať nielen čo najširší Bauhaus sortiment, ale tiež kvalitný a dostupný tovar za dobré ceny. Okrem klasickej ponuky tu vždy nájdete aj rôzne špeciálne a zvýhodnené ponuky a Bauhaus zľavy.

Bauhaus online

V Bauhaus online nájdete tipy od profesionálov a odborné informácie krok za krokom. Online rady vám ušetria peniaze a budete mať radosť z toho, že si niečo urobíte sami. V prehľade nájdete kategórie s hlavnou tematikou v nej podkategórie a nakoniec zoznam konkrétnych článkov. Napríklad kategória Náradie a stroje skrýva pod sebou rôzne pomôcky napríklad si môžete zvoliť – kliešte, hoblík, brúska, ručná píla a ďalej sa vám zobrazí článok s návodom, ako používať píly, aké druhy existujú a Tip do domácej dielne. Nechajte sa inšpirovať v úprave záhrady alebo využite pomoc pri grilovaní.

Bauhaus predajne

Predajňa Bauhaus sa nachádza v Bratislave – Ružinov. Otváracie hodiny na predajni sú od PO – PIA od 7:00 – 21:00 a SO – NE od 8:00 – 21:00. V Slovenskej republike sa zatiaľ viac prevádzok nenachádza. Ale ak ste registrovaný živnostník, remeselník alebo veľkoodberateľ, môžete v rámci vernostného programu objednať tovar dopredu a na druhý deň si ho môžete vyzdvihnúť. Bohužiaľ Bauhaus eshop neexistuje preto objednávky môžete zasielať mailom, faxom alebo telefonicky. Bauhaus kontakt nájdete uverejnený na ich webových stránkach.

 • Prodajny Bauhaus se nacházení i v Česku, podívej se na Bauhaous.cz
 • Podobny sklep Sferis.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Bauhaus

Prečo nakupovať v niekoľkých rôznych obchodoch, keď si môžete všetko zaobstarať na jednom mieste? Zákazníci tu pohodlne nájdu bohatý sortiment pre dielňu, dom a záhradu. Všetko čo potrebujú šikovný domáci majstri, nájdete v Bauhause.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bauhaus.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.