Bedario

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Bedario zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % v obchode Bedario

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Bedario.sk ponúka iba to najlepšie pre vašu domácnosť. Využite aj Bedario zľavový kupón a zaručene nebudete ľutovať.

O obchode Bedario

Bedario prináša to najlepšie pre váš domov za dostupné ceny s rýchlym doručením. Ceny môžete stiahnuť ešte nižšie ak použijete Bedario zľavový kupón. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Bedario

Bedario spríjemní každý interiér. Splní vám túžbu po krásnom a útulnom bývaní. Zásielkový obchod Bedario ponúka výrobky za výnimočné ceny! Bedario zľavy sú toho dôkazom. Každej jednej objednávke venujú pracovníci obchodu maximálnu starostlivosť a zaručujú služby na vysokej úrovni. Výrobky preberá Bedario od dodávateľov z celého sveta. Obchod si dáva záležať na kvalite a tiež na tom, aby ukázal najzaujímavejšie novinky a inšpirácie

Obrázok

Bedario kontakty

V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať Bedario zákaznícke centrum. K dispozícii vám je na telefónnom čísle 02/ 320 563 29 v pracovné dni od 7 do 18 hodín a cez víkend od 8 do 20 hodín. Nonstop vám je k dispozícii emailová adresa info@bedario.sk. Obe tieto cesty môžete využiť na kontaktovanie Bedario zákazníckej podpory v prípade reklamácie. Rozhodne odporúčame pozrieť sa aj na sociálne siete. Bedario facebook a Bedario pinterest  vás rozhodne zaujmú.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Bedario.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku AliExpress.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Bedario

Internetový obchod Bedario.sk ponúka iba to najlepšie pre vašu domácnosť. Využite aj Bedario zľavový kupón a zaručene nebudete ľutovať.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Bedario?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.