Bedario

O obchode Bedario

Bedario prináša to najlepšie pre váš domov za dostupné ceny s rýchlym doručením. Ceny môžete stiahnuť ešte nižšie ak použijete Bedario zľavový kupón. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Bedario

Bedario spríjemní každý interiér. Splní vám túžbu po krásnom a útulnom bývaní. Zásielkový obchod Bedario ponúka výrobky za výnimočné ceny! Bedario zľavy sú toho dôkazom. Každej jednej objednávke venujú pracovníci obchodu maximálnu starostlivosť a zaručujú služby na vysokej úrovni. Výrobky preberá Bedario od dodávateľov z celého sveta. Obchod si dáva záležať na kvalite a tiež na tom, aby ukázal najzaujímavejšie novinky a inšpirácie

Obrázok

Bedario kontakty

V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať Bedario zákaznícke centrum. K dispozícii vám je na telefónnom čísle 02/ 320 563 29 v pracovné dni od 7 do 18 hodín a cez víkend od 8 do 20 hodín. Nonstop vám je k dispozícii emailová adresa info@bedario.sk. Obe tieto cesty môžete využiť na kontaktovanie Bedario zákazníckej podpory v prípade reklamácie. Rozhodne odporúčame pozrieť sa aj na sociálne siete. Bedario facebook a Bedario pinterest  vás rozhodne zaujmú.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Bedario.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku AliExpress.

Obchody, kde vás odmeníme

O Bedario

Internetový obchod Bedario.sk ponúka iba to najlepšie pre vašu domácnosť. Využite aj Bedario zľavový kupón a zaručene nebudete ľutovať.

Kategórie obchodov

Bedario v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bedario.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa