Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Belle lily
4 %

Belle lily

bellelily.com
Belle lily ponúka svojim zákazníkom trendy módu za dostupné ceny. Obchod má viac ako 10 rokov trvajúcu tradíciu a nájdete tu šaty, sukne, topy, plavky a bohaté množstvo doplnkov, vrátane šperkov od výmyslu sveta. To všetko môžete mať už doma do 24 hodín.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Belle lily

Belle lily e-shop

Hľadáte vysokokvalitné módne oblečenie za skvelé ceny? Ste na správnej adrese. E-shop Bellelily.com vás víta vo svojom obchode plných inšpiratívnych kúskov oblečenia, topánok, módnych doplnkov a tematického oblečenia na každé ročné obdobie. Bellelily ponúka oblečenie a obuv nielen pre jednotlivcov ale aj spoločnostiam za veľkoobchodné ceny. Všetko, čo si dnes na stránke bellelily.com objednáte, vám bude expresné doručené do 24 hodín a k tomu môžete získať Belle lily zľavy.

Belle lily oblečenie

V Belle lily sa oblečú všetky ženy, ktoré majú rady pestrofarebné oblečenie, s rôznymi vzormi, ale aj jednoduchú klasiku. Topy, Bellelily šaty, tričká, pulóvre, legíny, texasky, športové oblečenie, bundy, spodnú bielizeň. To všetko a omnoho viac nájdete v online obchode Belle lily. Ak hľadáte rovnaké oblečenie pre deti a aj pre seba, v Belle lily online katalógu nájdete tričká pre malých i veľkých s rovnakou potlačou. Buďte zladení na rodinnú oslavu alebo na fotografie do albumu.

Belle lily zákazníka podpora

Tím Belle lily je mladý, kreatívny a s vášňou pre módu. Cenia si každého jedného zákazníka a tak k nemu aj pristupujú. V prípade, že by vám nesadla objednaná veľkosť oblečenia, neváhajte sa obrátiť na ich ochotnú zákaznícku podporu. K tomu všetkému, vám ponúkajú poštovné zdarma. Pozrite preto čo najskôr na Belle lily letáky, aby vám neušla žiadna akcia.

 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Belle lily.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Belle lily.

Podobné obchody

Články

Jarný špeciál: PLAVKY

Jar nám začína tento rok naozaj zľahka, ale tá troška slniečka už nás láka k vode. Aquaparky sú...
28.4.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo