Obchody / Móda a obuv / Bezbrandu O Bezbrandu -

Bezbrandu

O obchode Bezbrandu

Internetový obchod Bezbrandu.sk ponúka kvalitné produkty tak, ako už názov vypovedá - Bez brandu. Oblečenie a doplnky do domácnosti bez potlače za skvelé ceny. Často predsa nekupujete potlač, ale chcete kvalitný produkt. Práve to vám zaručí eshop bezbrandu za skvelé ceny. Zo širokej ponuky si vyberie naozaj každý. Prihoďte v košíku aj Bezbrandu zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Bezbrandu doprava zdarma. Toto všetko a ešte omnoho viac sa dozviete práve na Tipli.

bezbrandu výhody

BezBrandu

Vitajte vo svete módy a doplnkov Predajca oblečenia, topánok, šperkov a doplnkov BezBrandu je jednoznačnou stávkou na istotu. Najobľúbenejšie produkty za výbornú cenu v už zaručenej kvalite. Odlíšte sa od ostatných vlastným štýlom a zažiarte. Nikdy nestarnúca rifľová móda prichádza naspäť na výslnie. Eshop BezBrandu je orientovaný aj na módu pre mladých a pozornosť venujú aj pánskemu oblečeniu, tak ako pri dámskom BezBrandu. Prioritne je však orientovaný na slečny a dámy všetkých generácií. Výber toho najlepšieho je len na vás. Buďte jedinečný! BezBrandu - top móda za top ceny.

bezbrandu doplnky

BezBrandu kontakty

Zákaznícky servis je pre obchod BezBrandu mimoriadne dôležitý. BezBrandu zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom alebo môžete využiť kontaktný formulár a live chat na webovej stránke. Zákaznícka podpora vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. V prípade reklamácie píšte na mailovú adresu a obratom dostane všetky potrebné pokyny. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Bezbrandu facebook a instagram, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Pozornosť venujte aj Tipli tipom. Napríklad ako sa správne chrániť pred letným slnkom.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode BezBrandu.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Bardotti.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O Bezbrandu

Eshop BezBrandu sa zameriava na predaj kvalitného oblečenia a doplnkov bez brandu, čiže bez značiek a log rôznych firiem. Vyberte si oblečenie bez potlače za skvelé ceny. Rovnaká kvalita, no polovičná cena. Neplaťte zbytočne za značku! Chcete stiahnuť cenu ešte nižšie? Prezrite si BezBrandu zľavy a vyberte si svoj obľúbený BezBrandu zľavový kupón. 

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bezbrandu.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa