Obchody / Služby / BKS Bank O BKS Bank -

BKS Bank

O obchode BKS Bank

BKS Bank

BKS Bank je poprednou rakúskou bankou s vyše 80-ročnou tradíciou. Banka BKS Bank AG sa zaraďuje medzi 3 najväčšie rakúske banky a od roku 2012 pôsobí aj u nás. Prináša portfólio produktov a služieb pre retailových klientov, malých a stredných podnikateľov, korporátne firmy a tiež pre klientov privátneho bankovníctva. V portfóliu produktov banky nájdete produkty ako bežné účty, termínované vklady, kontokorentné úvery, či úvery na bývanie.

BKS Bank termínovaný vklad

Chceli by ste si našetriť slušné peniaze a zúročiť ich? Stavte na sporenie. Môžete si zriadiť sporiaci účet online pohodlne cez webovú stránku banky. Ak chcete svoje financie zhodnotiť ešte viac, využite termínovaný vklad. Môžete si vybrať ľubovolnú dĺžku vkladu od 1 do 26 mesiacov. Čím viac vložíte, tým lepší garantovaný úrok dostanete. Pri vysokých vkladoch si dokonca môžete priamo v banke vyjednať na mieru ušité úroky.

BKS Bank pobočky

Na Slovensku aktuálne nájdete 3 kamenné pobočky BKS Bank. V nákupnom centre Eurovea sa nachádza pobočka BKS Bank Bratislava. Pobočku rovnako nájdete aj v Banskej Bystrici. Treťou pobočkou je BKS Bank Žilina. V prípade záujmu o informácie o jednotlivých produktoch môžete volať aj na infolinku +421 (0) 2 323230-00 alebo vyplniť kontaktný formulár na webe.

BKS Bank úver na bývanie

Chcete si zrealizovať sen o vlastnom bývaní? BKS Bank vám pomôže. Požiadajte o úver na bývanie až do výšky 50 tisíc eur. Aktuálne platná akcia prináša výhodné úroky ako hypotéka. Fixný 3-ročný úrok vo výške 1,39% alebo 1,49% pri 5 ročnej viazanosti so splatnosťou 20 rokov. Zvoliť si môžete aj flexibilnejšou formu úveru prispôsobenú vašim možnostiam a predstavám. Pre vás tu je produkt úver kontokorent.

BKS Bank produkty

 • termínovaný vklad
 • úver
 • bežný účet
 • sporenie

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit ČSOB.
 • Podobny sklep Bank Pekao mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • Obchody, kde vás odmeníme

  O BKS Bank

  Rakúska banka BKS Bank je jednou z najväčších a najsilnejších finančných skupín v susednom Rakúsku, ktorá poskytuje široké spektrum služieb. Využiť môžete bankové služby, určené pre privátnych aj korporátnych klientov. Sporte, investujte alebo si požičajte na bývanie v BKS Bank.

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BKS Bank.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa