Cafepoint

O obchode Cafepoint

Internetový obchod a aj kamenné predajne Cafepoint sa zameriavajú na predaj kvalitnej kávy, kávovarov, mlynčekov, darčekových setov a rôznych ďalších doplnkov. Spoľahnúť sa môžete na široký sortiment, zaručenú kvalitu a taktiež aj na dostupné ceny. O webe Cafepoint kolujú samé dobré zvesti, čo potvrdzujú aj ocenenia od prestížnych cenových porovnávačov ako Heureka.sk., či Najnakup.sk. Prezrite si širokú ponuku aj vy a vyberte si tie najlepšie kávy, či doplnky, ktoré sa dokonale hodia do vašej domácnosti. Slogan Cafepoint je pritom úplne jednoduchý. Ide o kávu s najväčším obsahom radosti. Ak totiž vsadíte na kvalitu, za dostupnú cenu a vyberiete si kávu presne podľa vašej chuti, tak sa nemôžu mýliť. Vyskúšajte to aj vy na webe Cafepoint, či v jednej z kamenných prevádzok ako Cafepoint Žilinská, či Cafepoint Avion. Nezabúdajte ani na Cafepoint zľavový kód, či iné dostupné možnosti šetrenia.

Ako ušetriť v Cafepoint

V Cafepoint môžete ušetriť mimoriadne jednoducho. Stačí využiť Cafepoint zľavový kód, či nakúpiť produkty, ktoré sú práve v akcii alebo vo výpredaji. Okrem toho môžete získať aj dopravu zdarma pri objednávke nad 20 €. Ak nechcete zmeškať žiadnu z týchto skvelých možností ako ušetriť, tak sa určite prihláste na odber newslettera na webe Cafepoint. Zabezpečíte si tak prísun všetkých aktuálnych informácií priamo do vašej emailovej schránky. Navyše pri registrácii na odber newslettera obdržíte aj zľavový kód vo výške 10 % na váš najbližší nákup. Ihneď po zaregistrovaní sa teda šetríte. Výhodou eshopu Cafepoint je, že môžete pri jednom nákupe zadať aj viac zľavových kódov a šetriť tak viac krát. Pre ďalšie možnosti šetrenia určite odporúčame sledovať aj portál Tipli.sk, ktorý zhromažďuje tie najlepšie ponuky ako ušetriť v stovkách internetových a kamenných obchodoch, a tak je samozrejmosťou, že Cafepoint nesmie chýbať. Pozrite sa aj na sociálne siete ako Cafepoint Facebook, či Cafepoint Instagram.

Ako získať Cafepoint zľavový kód

Najjednoduchšie ho môžete získať priamo na webe Cafepoint. Ak ho však nedokážete nájsť alebo sa vám iba nechce strácať čas hľadaním, tak sa pozrite rovno na Tipli. Na Tipli.sk pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a zľavové kupóny zo stoviek internetových obchodov. Ak je teda práve k dispozícii, tak Cafepoint zľavový kód samozrejme nemôže chýbať. Okrem bežných zľavových kódov však na Tipli nájdete aj takzvané exkluzívne zľavové kódy. Tie sú však k dispozícii iba pre zaregistrovaných používateľov. Exkluzívne zľavové kódy na Tipli totiž vznikajú priamou spoluprácou medzi Tipli a vašim obľúbeným obchodom a skutočne ich nikde inde ako práve na portáli Tipli nenájdete. Potrebná je však spomínaná registrácia. Tá vám však nezaberie viac ako dve minútky vášho času a je absolútne bezplatná. Po zaregistrovaní si tak môžete jednoducho overiť, či je práve k dispozícii nejaký exkluzívny Cafepoint zľavový kód. Ak nie, tak sa s pokojom môžete pozrieť na stovky ďalších zľavových kódov a zľavových kupónov, ktoré pre vás na Tipli máme k dispozícii.

Obrázok

Ďalšou možnosťou ako získať Cafepoint zľavový kód je prihlásiť sa na odber newsletteru na webe Cafepoint. Všetky aktuálne informácie vám tak budú pravidelne chodiť priamo do vašej emailovej schránky. Nič len tak ľahko nezmeškáte. Navyše ako odmenu za registráciu získate zľavový kupón vo výške 10 % na najbližší nákup v eshope Cafepoint. Už iba z tohto dôvodu sa prihlásenie na odber newsletteru určite oplatí. Nezabúdajte sledovať aj sociálne siete ako Cafepoint Instagram, či Cafepoint YouTube, kde taktiež môžete objaviť Cafepoint zľavový kód.

Cafepoint výpredaj

Internetový obchod, či kamenné predajne ako Cafepoint Avion alebo Cafepoint Žilinská pravidelne ponúkajú rôzne akcie a výpredaje. Vždy sa jedná o skvelú príležitosť ako ušetriť. Výpredajové kúsky majú dokonca svoju vlastnú kategóriu v eshope Cafepoint. Nájdete tu jednoducho zoradené produkty v zľave, či v akcii, ktoré sa rozhodne oplatí zakúpiť. Nezabúdajte, že aj na výpredajové kúsky môžete využiť Cafepoint zľavový kód a šetriť tak pri jednom nákupe viackrát. Okrem klasických výpredajov sa Cafepoint pravidelne zúčastňuje aj rôznych nákupných akcií, či sviatkov ako napríklad Black Friday. V slovenskom jazyku často používaný ako Čierny Piatok je nákupný sviatok, ktorý vznikol v Spojených štátoch amerických. Pravidelne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania. Zľavy počas tohto sviatku pravidelne dosahujú obrovské výšky, a tak sa niet čomu čudovať, že sa postupne stal najobľúbenejším nákupným sviatkom na celom svete. Pravidelne sa doňho zapájajú tisícky obchodov po celom svete, a tak je samozrejmosťou, že ani obchod, akým je Cafepoint rozhodne nemôže chýbať. Pokiaľ je však Black Friday ďaleko a chcete výhodne nakúpiť, tak si vyberte produkt vo výpredaji a uplatnite naň ešte Cafepoint zľavový kód. Takto dosiahnete podobné zlacnenie ako počas najväčšieho nákupného sviatku kedykoľvek počas roka.

Cafepoint káva, kávovary a ďalšie produkty

Široká ponuka je jedna z hlavných výhod obchodu Cafepoint. Zákazníci sa okrem eshopu môžu spoľahnúť aj na kamenné predajne ako Cafepoint Avion, či Cafepoint Žilinská. V eshope je jednoznačnou výhodou prehľadné zoradenie do kategórií a jednoduché filtrovanie produktov. V predajniach sa zase môžete spoľahnúť na odbornú pomoc personálu. Prezrite si celú ponuku aj vy a rozhodne si vyberiete. V prípade, že by ste si predsa len nevybrali, tak sa pozrite na ďalšie obchody z kategórie Domácnosť a záhrada, ktoré pre vás máme na Tipli k dispozícii. Poďme sa však pozrieť na jednotlivé kategórie a produkty, ktoré Cafepoint ponúka.

Na úvod tu máme kategóriu Akcie, kde hneď zo začiatku nájdete zoskupené všetky produkty v zľave, v akcii, či vo výpredaji. Ak sa chystáte ušetriť, tak ste rozhodne na správnom mieste. Tipy v tejto kategórii vám pridá aj Cafepoint majiteľ. Ďalšou kategóriou sú sety a darčeky. Tu si môžete vyberať darčekové balenia, sety, mystery boxy, či Cafepoint merchandise. Nasleduje hlavná kategória eshopu Cafepoint a to káva. Práve Cafepoint káva je zárukou radosti. V ponuke je zrnková káva, pods, mletá káva, bezkofeínová káva, instantná káva, ale aj kávové kapsule rôznych značiek. Samozrejmosťou sú svetovo známe značky ako Illy, Lavazza, ItalCafe, Nescafé, Tchibo, Jacobs a mnohé ďalšie. Pridávajú sa k nim ale aj vlastné značky Cafepoint ako Dobrá kávička, či Office Blend.

 

Ďalšiu kategóriu tvoria kávovary. V ponuke sú automatické, pákové, moka, či kapsulové kávovary. Nájdete tu aj všetko pre filtrovanú kávu, údržbu a čistenie kávovarov, či rôzne iné pomôcky a príslušenstvo. V kategórii mlynčeky zase nájdete elektrické a ručné mlynčeky potrebné pre dokonalú šálku kávy. Na rad prichádza kategória šálky, kde okrem množstva zaujímavých šálok nájdete aj poháre, KeepCup a fľaše Kambukka. Kategória pochutiny zase obsahuje všetko ku káve, čokoládu, dražé, tyčinky, nátierky a ešte omnoho viac chutných produktov. V Cafepoint myslia aj na sirupy, a tak tu nájdete nie len sirupy do kávy, ale aj ovocné sirupy, mixers, či ľadové čaje. Na záver tu máme kategóriu čaj, kde nájdete sypaný čaj, čajové vrecká a chai latte. Prezrite si celú ponuku a nezabudnite pri nákupe využiť Cafepoint zľavový kód. Nakupovať tak budete omnoho výhodnejšie.

Výhodné nakupovanie s Cafepoint

Nakupovanie v Cafepoint vie byť skutočne výhodné. Stačí si vybrať z produktov v akcii, či vo výpredaji, prípadne použiť Cafepoint zľavový kupón, či získať dopravu zdarma po celej Slovenskej republike. Mnoho zákazníkov však uprednostňuje nákup v Cafepoint pre veľa ďalších dôvodov ako široká ponuka, či vysoká kvalita produktov. Výhodou nepochybne je aj sieť predajní, ktoré sú strategicky rozmiestnené po celej Bratislave ako napríklad Cafepoint Avion, či Cafepoint Žilinská.

Pri online nákupe sa zase môžete spoľahnúť na ochotnú zákaznícku podporu, ktorú viete kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu. Na komunikáciu navyše môžete využiť aj sociálne siete ako Cafepoint Facebook, či Cafepoint Instagram. Za výhodu sa rozhodne dajú považovať aj zaujímavé reklamy a promo kampane, ktoré Cafepoint uskutočňuje. Cafepoint majiteľ Branislav Rovňák navyše v rozhovore pre TA3 podtrhol, že ich najnovšia vianočná kampaň sa sústredí na základné hodnoty Vianoc. Za tie považuje lásku, pomoc a pokoj.

Cafepoint Avion, Cafepoint Žilinská a ďalšie predajne

Cafepoint má predajne rozmiestnené po celej Bratislave. V prehľadnej tabuľke nižšie vám prinášame zoznam jednotlivých predajní. Nechýba pri nich ani adresa, otváracie hodiny, či telefónne číslo priamo na konkrétnu predajňu. Otváracie hodiny si však pred návštevou vybranej predajne overte priamo na webovej stránke Cafepoint. Môžu sa totiž z rôznych dôvodov ako napríklad štátny sviatok zmeniť.

Názov predajneAdresa predajneOtváracie hodinyTelefónne číslo
Cafepoint AvionIvanská cesta 16
821 04 Bratislava
Pon-Pia od 10:00 do 21:00
Sob-Ne od 09:00 do 21:00
+421 2 4552 9343
Cafepoint ŽilinskáŽilinská 7028/1
811 05 Bratislava
Pon-Pia od 08:00 do 16:00+421 2 5296 2394
Cafepoint VIVO!Vajnorská 10645/100
831 04 Bratislava

Pon-Pia od 09:00 do 21:00

Sob-Ne od 10:00 do 21:00

+421 2 4444 1190
Cafepoint MostováMostová 4
831 02 Bratislava
Pon-Pia od 08:00 do 16:00

Sob od 12:00 do 16:00

+421 904 473 929
Cafepoint sklad RačianskaRačianska 66
831 02 Bratislava
Pon-Pia od 08:00 do 15:00+421 915 797 764
Cafepoint NivyMlynské Nivy 3
821 09 Bratislava
Pon-Ne od 09:00 do 21:00+421 2 2092 1208
Cafepoint AuparkEinsteinova 3541/18
851 01 Bratislava
Pon-Ne od 09:00 do 21:00+421 2 4425 1714
Cafepoint EuroveaPribinova 8
811 09 Bratislava
Pon-Ne od 10:00 do 21:00+421 2 4552 9229

Cafepoint reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácia, či vrátenie tovaru je skutočne bezproblémové. V prípade, že sa chystáte tovar reklamovať, stačí vyplniť online reklamačný formulár, ktorý nájdete voľne dostupný na webe. Následne tovar musíte odoslať na adresu: 

MyCoffee, s.r.o.
Račianska 66
83102 Bratislava

Vaša žiadosť bude posúdená v zákonnej lehote do 30 dní. V prípade, že sa chystáte tovar vrátiť, máte na to 14 dní od doručenie domov. V prípade akýchkoľvek problémov neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu, či už telefonicky, mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

Cafepoint zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava Cafepoint 10 % za odber newslettera

18.04.2023

Zľava Cafepoint 53 % na kávy a kávovary

18.04.2023

Ako ušetriť v Cafepoint?

Internetový obchod Cafepoint ponúka viaceré možnosti šetrenia ako Cafepoint zľavový kód, výpredaj, či možnosť získania dopravy zdarma. Všetky možnosti šetrenia nájdete na Tipli.sk.

Kde sú Cafepoint predajne?

Všetky predajne Cafepoint nájdete v Bratislave. Navštíviť môžete Cafepoint Aupark, či Cafepoint Nivy. Kompletný zoznam predajní nájdete na webe Cafepoint, ale aj na Tipli.sk.

Čo ponúka eshop Cafepoint?

V ponuke internetového obchodu Cafepoint nájdete darčekové sety, kávu, kávovar, mlynčeky, šálky, pochutiny, sirupy a ešte omnoho viac.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Cafepoint

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Cafepoint. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Cafepoint zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Cafepoint.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Zľavový kupón“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny zľavový kód? Využite napríklad Gourmet káva zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

O Cafepoint

Internetový obchod Cafepoint sa zameriava na predaj kvalitnej kávy, kávovarov, mlynčekov, darčekových setov a rôznych ďalších doplnkov. Okrem online objednávky môžete navštíviť aj kamenné predajne ako Cafepoint Avion, či Cafepoint Žilinská. Cafepoint majiteľ a ochotní zamestnanci sú pripravení vám pomôcť, či poradiť.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Cafepoint.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa