CND Travel

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

CND Travel zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % v obchode CND Travel

Platí do 18.10.2021

 
   

Kto by nemal rád nízke ceny? Obdarujte sa darčekom v podobe pobytu na horách alebo si urobte radosť maličkosťou,...

O obchode CND Travel

Cenynadne portál

Stránka Cenynadne.sk je cestovateľský nákupný portál, ktorý prináša pestrú ponuku pobytov a poznávacích zájazdov za atraktívne ceny. Už nemusíte zháňať ubytovanie a dopravu na rôznych stránkach. Pobyty a zájazdy tu nájdete pod jednou strechou. Stačí si zvoliť správnu kombináciu a cestujete po Slovensku a po okolitých krajinách Európy za nízke ceny.

Predaj cez Cenynadne portál je bezpečný, pretože ich systém spĺňa kritéria nakupovania cez internet a pri platbe pobytu a zájazdu ste presmerovaní na zabezpečené stránky bánk. Aké máte vy s Cenynadne skúsenosti? Veríme, že iba tie najlepšie.

Cenynadne nákup

Nákup pobytu a zájazdu cez obchod Cenynadne je jednoduchý. Vyfiltrujete si parametere, ktoré vám vyhovujú: strava, počet nocí, doprava, počet dní a limit, ktorý ste ochotní minúť na dovolenke. Potom kliknete na tlačidlo Kúpiť a postupujete podľa pokynov na stránke. Pri výbere termínu alebo dodatočných služieb treba osloviť priamo hotel, penzión alebo cestovnú kanceláriu, ktorým nahlásite číslo a kód kúpeného kupónu. Ak hľadáte tip kam na dovolenku na Slovensku, inšpirujte sa článkom v Tipli magazíne.

Ceny na dne pobyty

Odskočte si na predĺžený víkend do stovežatej Prahy k našim českým susedom alebo zoberte svoju polovičku na romantický výlet do Paríža. Chcete si nakúpiť štýlové oblečenie, ktoré nikto na Slovensku nebude nosiť? Žiaden problém. S Cenynadne môžete ísť na nákupy do Milána. Vyberte sa kamkoľvek chcete za výhodné ceny, ktoré môžete kombinovať s Cenynadne zľavy.

 • Podobný eshop Nej-ceny.cz máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep Groupon mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O CND Travel

Kto by nemal rád nízke ceny? Obdarujte sa darčekom v podobe pobytu na horách alebo si urobte radosť maličkosťou, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. Presvedčte sa sami, že na Cenynadne.sk sú naozaj ceny na dne! Rezervujte si už dnespobyty, zájazdy alebo Silvestra.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu 4 %
Peniaze späť z nákupu 4 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode CND Travel?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.