Chef shop

Chef shop

www.chefshop.sk
Hrnce, panvice, formy na pečenie, mixéry, kuchynské roboty a oveľa viac! Všetko, čo by nemalo chýbať žiadnemu šéfkuchárovi, máte na dosah ruky.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Chef shop

Hrnce, panvice, formy na pečenie, mixéry, kuchynské roboty a oveľa viac! Všetko, čo by nemalo chýbať žiadnemu šéfkuchárovi, máte na dosah ruky.

Sledujete programy o varení a kulinárske súťaže a v duchu si prajete, aby ste sa v kuchyni dokázali tiež tak šikovne obracať? Nezabudnite, že každé varenie začína kvalitným vybavením a na Chefshop také presne nájdete.

Že varenie ale znamená aj kvalitné potraviny? Samozrejme, a preto vám Chef shop poskytuje bohatú ponuku korení, olivových olejov a octov, niekoľko rôznych druhov múky, ryže a cestovín a mnoho ďalších delikates, bez ktorých sa v kuchyni nezaobídete. Potom sa už len stačí nájsť inšpiráciu v nejakej ich kuchárskej knihe od majstra remesla, Zdeňka Pohlreicha alebo Jamieho Olivera , a môžete začať variť.

Podobné obchody

Články

Deň detí je tu! Vyberte darček s nami

Na Slovensku slávime Medzinárodný deň detí už od roku 1992. Každoročne tento sviatok pripradá na...
24.5.2017 Zobraziť článok

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Mesiac lásky je tu v celej svojej kráse. Aké zľavy si pre neho obchody pripravili? Poďme sa...
8.5.2017 Zobraziť článok

Veľkonočná inšpirácia z našich obchodov

Veľká noc je tu už za pár dní v celej svojej kráse a mali by sme si ju vychutnať - či už sa pri...
8.4.2017 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 9,5 %
Japonská keramika 9,5 %
Nepotraviny 6 %
Potraviny 3,5 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Cashback sa vzťahuje na tieto kategórie: Biele víno, Ryža, Čokoláda na varenie, Gaštanové pyré, Paštéty, Kakao a horúca čokoláda, Čokoláda a sladké, Cestoviny, Horčice, omáčky a pasty, BIO tabuľková čokoláda, Potraviny, Teriny a Foie Gras, Tuniak Rio Mare, Múky, Džemy Bonne Maman, Syr, Nakládané špeciality, Foie Gras, Pasty, Čaj, Chilli korenie, Semienkové maslá, Thajská kuchyňa, Teriny, Korenie, Prosecco, Zelené čaje, Orechové masla, Balzamikové krémy, Delikatesy, Kávové kapsule, Balsamico octy, Čokoláda do fontány, Sušené plody, Bazalkové pestáy Horčice, Čierne čaje, Soľ, Káva, Balzamikové octy, Olivové oleje, Taniere, Maslá, Sushi, Omáčky na cestoviny, Cukry, Sous Vide, BIO pudingy, Ovocné a ostatné čaje, Kypriace prášky, Chilli omáčky, Káva zrnková, Červené víno, Sójové omáčky, Vietnamská kuchyňa, Káva mletá

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1023 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.