CHISTEE

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

CHISTEE zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode CHISTEE

Platí do 27.10.2021

 
   

Internetový obchod Chistee.sk ponúka 100% prírodné čistiace prostriedky. Široká ponuka a skvelé ceny. Prihoďte aj Chistee zľavový kupón a...

O obchode CHISTEE

Internetový obchod Chistee ponúka čistiace prostriedky založené na 100% prírodných surovinách. Samozrejmosťou je aj dostupná cena a rýchla doprava. K dispozícii je aj Chistee zľavový kód a cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Chistee - šetrí prírody

Chistee vám ušetrí aj množstvo finančných prostriedkov. Ak mávate často nedoplatky za vodu, či elektrinu odteraz tomu už tak bývať nebude. Vďaka skvelým Chistee výrobkom ušetríte desiatky až stovky eur ročne. Navyše si aj zútuľníte domov fantastickými dekoráciami. Vytvorte si skvelú ekologickú domácnosť a vaša investícia sa vám za pár rokov vráti mnohonásobne.

Obrázok

Chistee kontakty

Ak potrebujete akokoľvek pomôcť alebo poradiť, tak ste na správnom mieste. Práve pre vás tu je Chistee zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete na telefónnom čísle 0949 080 432, alebo emailom. V prípade, že potrebujete váš tovar reklamovať, kontaktujte Chistee centrálu na adrese Jesenského 99, Bojnice.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Econea.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Ecoandwell.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O CHISTEE

Internetový obchod Chistee.sk ponúka 100% prírodné čistiace prostriedky. Široká ponuka a skvelé ceny. Prihoďte aj Chistee zľavový kupón a šetrite.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode CHISTEE?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.