Obchody / Služby / Commerzbank O Commerzbank -

Commerzbank

O obchode Commerzbank

Commerzbank história

Zahraničná banka Commerzbank za zaraďuje medzi najväčšie nemecké banky. Založená bola už v roku 1870 v Hamburgu a má milióny klientov. Sídli vo Frankfurte nad Mohanom. Je členom finančnej skupiny Cash Group, do ktorej patria 4 najväčšie nemecké banky. Je dlhoročným hráčom na európskom bankovom trhu a patrí medzi najvýznamnejšie banky v Európe.

Commerz bank Slovensko

V Nemecku slúži Commerzbank aj ako bežná komerčná banka, avšak na Slovensku funguje len jej korporátna divízia v podobe pobočky zahraničnej banky. To znamená, že jej produkty a služby u nás nie sú určené pre bežných individuálnych klientov, ale pre firmy. A najmä pre nemecké firmy na Slovensku alebo aj pre slovenské firmy, ktorých obchodné aktivity smerujú do Nemecka. Portfólio služieb a produktov spĺňa všetky kritéria, ktoré firmy potrebujú.

Commerz bank produkty

Korporátna pobočka zahraničnej banky Commerzbank prináša široké portfólio služieb pre firemných klientov. Patria sem služby investičného aj komerčného bankovníctva ako vklady, riadené investície, financovanie či zahraničný obchod. Môžete staviť na produkty ako dlhopisy, menové deriváty, úvery a mnohé ďalšie. Vyrazte do pobočky alebo zavolajte na infolinku a odborní poradcovia vám pomôžu s výberom produktov podľa vašich potrieb.

Využite Commerzbank pre podnikanie

Veľké investície či riadenie finančných transakcií si vyžaduje skúsenosti a odbornosť. Potrebujete poslať peniaze z banky do banky? Budete potrebovať kódy bánk. Pri úveroch či investičnom portfóliu sa zíde odborné poradenstvo kvalifikovaných odborných poradcov. Využite služby pobočky Commerzbank Bratislav alebo si zavolajte na infolinku a zistite si svoje možnosti.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Commerzbank.
 • Podobny sklep Zaplo mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • Obchody, kde vás odmeníme

  O Commerzbank

  Banka určená pre korporátnych klientov, presne takou je Commerzbank. Prioritne sa zameriava na klientov, ktorí potrebujú bankové služby pre svoje podnikanie. Táto nemecká banka ponúka široké portfólio produktov, ktoré sú nastavené pre potreby nemeckých firiem na Slovensku, ale aj pre slovenské firmy s obchodným prepojením na firmy v Nemecku.

  Commerzbank v iných krajinách

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Commerzbank.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa