Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Crazy factory zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode Crazy factory

Platí do 28.07.2021

 
   

Internetový obchod Crazy factory má v ponuke piercingy, púzdra na telefón a rôzne iné doplnky. Vyberte si zo širokej ponuky, pridajte Crazy...

O obchode Crazy factory

Internetový obchod Crazy-factory ponúka trendy módne doplnky, vďaka ktorým budete zaručene in. Vyberte si zo širokej ponuky Crazy factory módnych doplnkov a zažiarte. K dispozícii je aj Crazyfactory zľavový kód.

Crazy factory kontakty

Skvelý zákaznícky servis medzinárodného obchodu. To je to, čo ponúka Crazy factory zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom alebo využite online chat na webovej stránke. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Crazy factory facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií. Napríklad letné trendy, či jarné bundy pre každú postavu.

Crazy factory recenzie

Práve podľa hodnotení zákazníkov dokážete zistiť kvalitu obchodu. Pozitívne recenzie sú teda zaručene tou najlepšou reklamou. Príkladom sú aj niektoré z nasledovných recenzií. Pani Milada z obce Benková Pôtoň napísala: „Dobrý deň, som veľmi spokojná. Doprava bola rýchla. Hneď som aj vyskúšala. Odporúčam. Určite si objednám aj nabudúce“. Spokojná bola aj pani Janka z Nových Zámkov: „Ďakujem za rýchle doručenie tovaru. Všetko prišlo ako malo. Páčilo sa mi najmä dôkladné zabalenie tovaru. Už sa mi stalo, že pri nákupe z iného obchodu mi prišiel tovar poškodený. Takto by malo vyzerať zabalenie tovaru. Určite u vás nakúpim opäť.“ Stovky spokojných zákazníčok sú teda zárukou kvality a ďalším dôvodom, prečo by ste mali eshop Crazy Factory vyskúšať.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku fann.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Crazy factory

Internetový obchod Crazy factory má v ponuke piercingy, púzdra na telefón a rôzne iné doplnky. Vyberte si zo širokej ponuky, pridajte Crazy factory zľavový kód a stiahnite cenu na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Crazy factory?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.