Obchody / Crazy factory O Crazy factory -

Crazy factory

O obchode Crazy factory

Internetový obchod Crazy-factory ponúka trendy módne doplnky, vďaka ktorým budete zaručene in. Vyberte si zo širokej ponuky Crazy factory módnych doplnkov a zažiarte. K dispozícii je aj Crazyfactory zľavový kód.

Crazy factory kontakty

Skvelý zákaznícky servis medzinárodného obchodu. To je to, čo ponúka Crazy factory zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom alebo využite online chat na webovej stránke. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Crazy factory facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií. Napríklad letné trendy, či jarné bundy pre každú postavu.

Obrázok

Crazy factory recenzie

Práve podľa hodnotení zákazníkov dokážete zistiť kvalitu obchodu. Pozitívne recenzie sú teda zaručene tou najlepšou reklamou. Príkladom sú aj niektoré z nasledovných recenzií. Pani Milada z obce Benková Pôtoň napísala: „Dobrý deň, som veľmi spokojná. Doprava bola rýchla. Hneď som aj vyskúšala. Odporúčam. Určite si objednám aj nabudúce“. Spokojná bola aj pani Janka z Nových Zámkov: „Ďakujem za rýchle doručenie tovaru. Všetko prišlo ako malo. Páčilo sa mi najmä dôkladné zabalenie tovaru. Už sa mi stalo, že pri nákupe z iného obchodu mi prišiel tovar poškodený. Takto by malo vyzerať zabalenie tovaru. Určite u vás nakúpim opäť.“ Stovky spokojných zákazníčok sú teda zárukou kvality a ďalším dôvodom, prečo by ste mali eshop Crazy Factory vyskúšať.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku fann.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Crazy factory

Internetový obchod Crazy factory má v ponuke piercingy, púzdra na telefón a rôzne iné doplnky. Vyberte si zo širokej ponuky, pridajte Crazy factory zľavový kód a stiahnite cenu na úplne dno.

Crazy factory v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Crazy factory.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa