Cvaknito

O obchode Cvaknito

Internetový obchod Cvaknito ponúka všetko pre zariadenia vášho foto štúdia. Vyberte si zo širokej ponuky svetiel a ďalších doplnkov, ktoré zmenia každú miestnosť na profi foto štúdio. K dispozícii je aj Cvaknito zľavový kód. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky od Tipli.

cvaknito svetlá

Cvaknito

Ste milovníkom kvalitných fotografií a vždy ste nechápali, prečo tie vaše nie sú až tak dobré? Môže za to vybavenie ale aj prostredie. Kvalitný fotoaparát je základom kvalitných fotografií! Všetko, na čo ste kedy pomysleli v súvislosti s foto a video technikou tu nájdete na jednom mieste. Uchovanie spomienok nikdy nebolo jednoduchšie! Cvaknito je na trhu už viac rokov a dlhodobo patrí medzi top predajcov foto príslušenstva na Slovensku. Siahnite po vždy kvalitnom fotoaparáte a zväčnite svoje spomienky v tej najlepšej kvalite.  Cvaknito - top predajca foto a video príslušenstva na Slovensku.

Cvaknito kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Cvaknito prioritou. Cvaknito zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom na info@cvaknito.sk. Zákaznícky servis je dostupný v pracovné dni od 10 do 18 hodín. Výnimkou je piatok, kedy končí už o 17 hodine. Svoju pozornosť venujte aj sociálnym sieťam. Cvaknito facebook je zárukou kvalitných a zaujímavých informácií, tipov a noviniek. Napríklad ako si vybrať instantný fotoaparát.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Cvaknito

Internetový obchod Cvaknito.sk má v ponuke všetko potrebné pre zariadenie profi foto štúdia za skvelé ceny. V košíku môžete pridať aj Cvaknito zľavový kód a ušetriť ešte viac.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Cvaknito.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa