DailyMix

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

DailyMix zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 8,75 % v obchode DailyMix

Platí do 22.10.2021

 
   

Internetový obchod Dailymix.sk ponúka zdravú alternatívu stravovania. Ak ráno nestíhate pripravovať celodennú stravu alebo v...

Zľava 30 % na všetko. na DailyMix

Platí do 24.10.2021

+ 8,75 % naspäť z nákupu
   

Lacnejšie už to nebude! Zľava 30 % na všetko. viac

O obchode DailyMix

Internetový obchod DailyMix má pre vás rýchly a zdravý spôsob stravovania. Každý z nás zažil deň, kedy sa nestíhajú pripraviť raňajky či zdravé a nutričné jedlo na celý deň. A práve v tomto prípade je tu pre vás DailyMix. Produkty DailyMix sú nutrične vyvážené práškové zmesi rozličných príchutí. DailyMix neobsahuje žiadne škodlivé chemické látky a vzhľadom k svojmu zloženiu rýchlo a jednoducho doplní vášmu telu všetky potrebné živiny. Obsahuje aj čakankovú vlákninu, ktorá sa podporuje správne fungovanie trávenia. DailyMix je vhodný pre vegetariánov, športovcov aj staršie osoby, ktoré potrebujú dbať na dostatočný prísun bielkovín a ostatných živín. 

DailyMix produkty

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite KetoDiet a ChiaShake.

Vedeli ste o tom, že v obchode DailyMix môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Doprava a platba

Objednávka z e-shopu DailyMix vám bude doručená prostredníctvom kuriéra DPD alebo si svoju objednávku vyzdvihnite na jednej zo Zásielkovňa pobočiek. Zaplatiť za objednávku môžete viacerými spôsobmi, ako napríklad: 

 • na dobierku
 • bankovým prevodom
 • platobnou kartou on-line
 • Google Pay
 • Bitcoin
 • SMS platba

Dopravu nad 54 € máte zadarmo!

Zákaznícka linka

Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek pomôcť, obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá je pre vás (Po - Pia: od 8:00 do 23:00, Sob - Ned: od 10:00 do 23:00), dostupná na telefónnom čísle +421 948 080 692, e-mailovej adrese info@ketomix.cz alebo využite kontaktný formulár.

DailyMix benefity výrobkov

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v príchutiach DailyMix, inšpirácie na rýchle občerstvenie, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O DailyMix

Internetový obchod Dailymix.sk ponúka zdravú alternatívu stravovania. Ak ráno nestíhate pripravovať celodennú stravu alebo v práci nie je čas na obed, produkty DailyMix sú pre vás ako stvorené. Objednajte a vychutnajte si rýchle, chutné a zdravé občerstvenie. Nebudete ľutovať.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  8,75 % späť z ceny nákupu v obchode DailyMix?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.