DECODOM zľavové kupóny a zľavy

Zľava 20 % na spálňové programy v DECODOM

 

Zdravý spánok a nerušený relax Vám poskytne len moderná spálňa. Interiér spálne musí pôsobiť harmonicky a farby v spálni by mali ladiť. Ak… viac

O obchode DECODOM

Kuchynské linky Decodom

Premente svoju kuchyňu na miesto, v ktorom sa vám bude chcieť tráviť čas. Stačí si vybrať zo širokej ponuky kvalitných kuchynských zostáv, vhodných do každého interiéru. Nadčasový dizajn a pocit pohodlia je zárukou príjemných chvíľ pri stolovaní, na ktoré tak ľahko nezabudnete. Kuchyne Decodom sú výbornou voľbou, ak hľadáte kvalitný nábytok v prijateľnej cene. Nechajte si postaviť kuchyňu na mieru s možnosťou Decoplan alebo si vyberte niektorú zo sektorových kuchýň, ku ktorým vám stačí len voľná stena. Využite zľavy Decodom a presvedčte sa o tom, že kvalitný nábytok nemusíte preplatiť.

Zariaďte si domácnosť s Decodom podľa seba

Decodom nezostáva len pri kuchynskom nábytku. Ak hľadáte rovnako kvalitný nábytok do obývačky, jedálne či spálne, v Decodome sa o vás postarajú. Obývačka od Decodomu sa stane centrom vášho života. Či už hľadáte obývaciu stenu v klasickom alebo provensálskom štýle, v Decodome si prídete na svoje. S obývačkovymi programami od Decodomu si vyberiete štýl a doplnky si môžete zariadiť podľa seba. Rovnako si môžete nechať navrhnúť aj spálňu. Postele Decodom sa postarajú o váš pokojný spánok, doplnky zase o to, aby ste sa vo svojej spálni skvele cítili.

Zažite Decodom

Ak vám nestačí dojem z fotografií v Decodom letákoch, chcete si prezrieť nábytok na vlastné oči a mať možnosť zistiť, či napríklad dostanete na najvyššiu policu obývacej steny, navštívte jednu z predajní Decodom. Tí, ktorých zaujali Decodom kuchyne, by mali zavítať do najväčšieho kuchynského štúdia na Slovensku v Topoľčanoch. Decodom Topoľčany vám ponúka najširší sortiment vystavených produktov na ploche 5464 metrov štvorcových. Ďalšou výnimočnou predajnou nábytku je Decodom Trnava, ktorá svojím zákazníkom poskytuje komplexný prehľad celého sortimentu. Predajňa Decodom Trnava je najväčším kuchynským štúdiom v regióne Trnavy a už niekoľko rokov inšpiruje zákazníkov zo širokého okolia aj z blízkej Bratislavy.

 • V podobném e-shopu múžete nakoupit i v Česku, podívejte se na decodoma.cz.
 • Podobny sklep 4home.pl mamy dla was przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O DECODOM

Potrebujete novú kuchyňu, obývačku či spálňu? Spoločnosť Decodom vám prináša kvalitný nábytok, vyrábaný s viac ako storočnou tradíciou v Topoľčanoch. Nezáleží na tom, či chcete renovovať celú miestnosť, alebo si kúpiť len drobnosť, ktorá vám rozjasní izbu, v Decodome si prídete na svoje. Nechajte si navrnúť kuchyňu na mieru podľa vašich predstáv s možnosťou Decoplan, alebo sa nechajte zlákať jednou z kuchynských zostáv v rôznych atraktívnych štýloch.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod DECODOM.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.