Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Dedra zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,5 % na všetko v obchode Dedra

Platí do 26.07.2021

 
   

Kvalitná drogéria Dedra si už našla tisícky fanúšikov po svete. V eshope Dedra Slovakia však nájdete omnoho viac. Kvalitná móda...

Zľavy 44 % vo výpredaji na Dedraslovakia.sk

+ 0,5 % naspäť z nákupu

Zľavy na vybrané produktu ako Dedra eko čistiace prostriedky,darčeky pre mužov,darčeky pre ženy,šperky,drogéria pre domácnosť. viac

O obchode Dedra

Dedra Slovakia

Kvalitná drogéria Dedra si už našla tisícky fanúšikov po svete. V eshope Dedra Slovakia však nájdete omnoho viac. Kvalitná móda, elektro, či doplnky do záhrady. Všetko, čo potrebuejte pre váš každodenný život. Festivalová móda, klasická móda, či pohodlné domáce oblečenie. Vyberú si dámy aj páni. Rýchla doprava a perfektné ceny sú samozrejmosťou. Stačí si iba vybrať a určite nebudete ľutovať. Dedra Slovakia - viac ako iba kvalitná drogéria!

Dedra kategórie

Čo všetko ponúka eshop Dedra Slovakia?

 • aviváž
 • pracie prostriedky
 • parfémy
 • čistiace prostriedky
 • autokozmetika
 • kozmetika
 • prostriedky na umývanie riadu
 • vychytávky do kúpelne a kuchyne
 • záhradné dekorácie
 • hračky
 • príslušenstvo
 • móda
 • elektro
 • a mnoho ďalšieho...

Dedra doprava a platba

Internetový obchod Dedra Slovakia ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie môžete využiť služby kuriérskej spoločnosti DPD za poplatok 5 €, prípadne vybrať možnosť doručenia Slovenskou poštou za rovnakú sumu. V prípade, že ste si objednali iba drobnosť do hmotnosti 1 kilogram, tak za poštovné zaplatíte iba 3,50 €. Poslednou možnosťou je bezplatný osobný odber v Banskej Bystrici. Za tovar môžete zaplatiť prevodom na účet alebo dobierkou. Za dobierku sa účtuje dodatočný poplatok 1 €. Online platba kartou nie je možná. Chcete ušetriť? Sledujte Dedra Slovakia zľavy, kde nájdete množstvo skvelých zliav a akcií.

Dedra bestsellery

Dedra kontakty

Perfektné produkty a zákazník na prvom mieste. Tak by sa dal charakterizovať eshop dedra Slovakia. Dedra zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 902 797 913, alebo mailom na obchod@dedraslovakia.sk. Zamestnanci Dedra Slovakia sa snažia o čo najrýchlejšiu odpoveď. Dedra Slovakia centrála sa nachádza v Bankej Bystrici na ulici Bernolákova 28. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Dedra Slovakia facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov. Napríklad tipy ako ušetriť pri nákupe drogérie.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku tetadrogerie.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku ezebra.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Dedra

Kvalitná drogéria Dedra si už našla tisícky fanúšikov po svete. V eshope Dedra Slovakia však nájdete omnoho viac. Kvalitná móda, elektro, či doplnky do záhrady. Všetko, čo potrebuejte pre váš každodenný život.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode Dedra?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.