Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Diego

Diego

diego-slovakia.sk
Firma Diego zohráva dôležitú úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon a ich doplnkov na. nájdete ho už aj v Čechách, Maďarsku a Rumunsku. Cieľom Diega je, aby zákazníci našli sortiment s rovnakými cenami a na rovnakej úrovni služieb kdekoľvek v krajine. Predáva vysokokvalitné produkty za dostupné ceny. Diego koberce vám pomôžu vytvoriť neopakovateľnú atmosféru svojho domova. Diego sa môže pochváliť aj vlastnou značkou laminátovej podlahy WOODSTEP a kolekciou veselých farebných kobercov s ručne strihaným povrchom značky Tulipo.

O obchode Diego

Koberce Diego aj na internete

Diego koberce a podlahy si môžete objednať aj z pohodlia domova. Kliknite na produkty a vyberajte, čo vás láka. Ponuka je naozaj pestrá. Koberce, podlahy, rohožky, tapety, ale aj záclony. Vytvorte si domov, v ktorom sa budete dobre cítiť a kde sa budete radi vracať. S tovarom z ponuky Diego to bude hračka.

Diego predajne na Slovensku

Navštívte jednu z 21 predajní na Slovenku. Tovar, ktorý vás na internete očaril si pozriete na vlastné oči a prekonzultujte svoj výber s odborníkmi. Zamestnanci vám radi poskytnú informácie o vhodnej podlahe, kvalitnom koberci, či záclone, ktorá vás zaujala. V Diego Nitra vás obslúžia rovnako dobre ako v Diego Banská Bystrica. Priestory obchodov Diego opustíte s pocitom dobrého nákupu za výhodné ceny a so svojim výberom budete naozaj spokojní.

Diego a správna kombinácia

Neviete sa rozhodnúť, aká tapeta bude pasovať k podlahe, ktorú ste si vybrali a neviete, či k ním dopasujete nejaký koberec a záclonu? Diego má riešenie. Navštívte Sprievodcu štýlom, vyberte izbu, ktorú idete zariaďovať a kombinujte. Program, ktorý pre vás Diego pripravil vám názorne ukáže, ako bude vaša izba po použití podlahy, koberca a záclon vyzerať. A možno sa vám nakoniec zapáči úplne iná kombinácia.

Využite Diego služby

Vybrali ste si PVC alebo behúň a neviete, či si s ním dáte doma rady? Jednou zo služieb, ktorú Diego ponúka je narezanie kobercov a PVC na mieru podľa vašich požiadaviek. Vybrali ste si jednu z 300 druhov záclon, ale bez obšitia ju do okna nezavesíte? Využite akciovú ponuku na obšitie priamo v predajni Diego a ušetrite čas aj peniaze. Obšitý metrový koberec alebo behúň tiež vyzerá lepšie. Aj s tým vám v Diegu pomôžu.

Diego zľavy vždy potešia

Bombové ceny na koberce, Diego podlahy a množstvo ďalšieho tovaru sú tu pre každého, kto stavia na kvalite za rozumnú cenu. Akciová ponuka je skutočne bohatá a stále sa mení. Klikajte, vyberajte, kupujte. Zajtra už môže byť neskoro. Diego zľavy a zľavové kupóny lákajú každého. Podlahy, ktoré vydržia a koberce, po ktorých sa chodí ako v bavlnke chce doma každý. S vernostnou kartou Diego získate špeciálne akcie, vďaka ktorým sa do Diega vždy radi vrátite. Letáky Diego Prezradia, prečo je Dieg správna voľba!

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na 4home.cz.
 • Podobny sklep 4home.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

ZOOT topánky: Lodičky nie len pre…

Ktorá z nás by nechcela mať elegantné topánky, za ktoré by sa na plese nemusela hanbiť ani...
31.7.2017 Zobraziť článok

Oblečte si najkrajšie svadobné šaty a…

Chcete vyzerať vo svoj svadobný deň ako princezná? Upútajte pohľady všetkých svadobčanov a vášho...
21.5.2018 Zobraziť článok

TOP 5 produktov z AliExpress #12

Bojíte sa, že pri tak veľkom množstve produktov na Aliexpress vám tie najlepšie vychytávky uniknú...
25.7.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1357 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo