Obchody / Elektro a PC / Dobra klima O Dobra klima -

Dobra klima

O obchode Dobra klima

Internetový obchod Dobraklima.sk vám ponúka oveľa viac ako len kvalitné klimatizácie. V ich ponuke nájdete aj radiátory, ventilátory a ešte omnoho viac. Vyberte si zo širokého spektra ponúkaných produktov, prihoďte Dobraklima zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Dobrá klima doprava zdarma. Nezabúdajte aj na cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

dobra klima

Dobra klima

Internetový veľkoobchod Dobra klima je spoľahlivým dodávateľom najmä vykurovacej, čistiacej a inej techniky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému zapáleniu pre vec patria medzi top odborníkov v danej kategórií. Ďalej tu nájdete aj všetko do domácnosti, elektroniku, či rôznu inú techniku. Mimoriadne široký výber kvalitných značiek za najlepšie ceny. Práve preto je eshop Dobra klima už dlho v obľube veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa sem radi a často vracajú. Nedá sa s nimi nič viac ako súhlasiť!

Dobra klima kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a schopnosť poradiť, či vymyslieť rôzne zaujímavé riešenia. Dobra klima zákaznícke centrum má toto všetko pod palcom. Kontaktovať sa dá telefonicky na 0917 132 662, alebo mailom. Otváracie hodiny zákazníckeho centra sú  pondelok až piatok od 8 do 15:45. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Dobra klima facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov. Za zmienku stoja aj Tipli tipy. Napríklad tipy ako vytvoriť krásnu záhradnú oslavu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Dobra klima

Internetový obchod Dobrá klíma je špecialistom v predaji klimatizácii, radiátorov, vykurovania, ventilátorov a zvlhčovačov vzduchu. V širokej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvo a náhradné diely. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a odborné poradenstvo. Schlaďte svoju domácnosť v lete a naopak zahrejte ju v zime. Eshop Dobrá klíma vám pomôže v oboch prípadoch. Ak chcete ušetriť, venujte pozornosť časti Dobrá klíma zľavy, kde sa nachádzajú Dobrá klíma zľavové kódy a kupóny.

Dobra klima v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Dobra klima.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa