Dobra klima

Dobra klima

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Dobra klima

Internetový obchod Dobraklima.sk vám ponúka oveľa viac ako len kvalitné klimatizácie. V ich ponuke nájdete aj radiátory, ventilátory a ešte omnoho viac. Vyberte si zo širokého spektra ponúkaných produktov, prihoďte Dobraklima zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Dobrá klima doprava zdarma. Nezabúdajte aj na cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

dobra klima

Dobra klima

Internetový veľkoobchod Dobra klima je spoľahlivým dodávateľom najmä vykurovacej, čistiacej a inej techniky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému zapáleniu pre vec patria medzi top odborníkov v danej kategórií. Ďalej tu nájdete aj všetko do domácnosti, elektroniku, či rôznu inú techniku. Mimoriadne široký výber kvalitných značiek za najlepšie ceny. Práve preto je eshop Dobra klima už dlho v obľube veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa sem radi a často vracajú. Nedá sa s nimi nič viac ako súhlasiť!

Dobra klima kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a schopnosť poradiť, či vymyslieť rôzne zaujímavé riešenia. Dobra klima zákaznícke centrum má toto všetko pod palcom. Kontaktovať sa dá telefonicky na 0917 132 662, alebo mailom. Otváracie hodiny zákazníckeho centra sú  pondelok až piatok od 8 do 15:45. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Dobra klima facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov. Za zmienku stoja aj Tipli tipy. Napríklad tipy ako vytvoriť krásnu záhradnú oslavu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Dobra klima

Internetový obchod Dobrá klíma je špecialistom v predaji klimatizácii, radiátorov, vykurovania, ventilátorov a zvlhčovačov vzduchu. V širokej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvo a náhradné diely. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a odborné poradenstvo. Schlaďte svoju domácnosť v lete a naopak zahrejte ju v zime. Eshop Dobrá klíma vám pomôže v oboch prípadoch. Ak chcete ušetriť, venujte pozornosť časti Dobrá klíma zľavy, kde sa nachádzajú Dobrá klíma zľavové kódy a kupóny.

Podmienky nákupu

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  1,625 %
Dizajnové radiátory, Radiátory Vigo 1,625 %
Ostatný sortiment 1 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  1,625 % späť z ceny nákupu v obchode Dobra klima?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa