Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

doop shop zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % na všetko v obchode doop shop

Platí do 26.07.2021

 
   

Chcete mať aj vy originálne a kvalitne spracované kryty na mobil? Tak potom vstúpte do overeného obchodu Doop shop, kde okrem...

O obchode doop shop

Doop shop eshop

Doop shop je najväčší internetový obchod, pôsobiaci na Slovensku, v Česku a Maďarsku, zameraný na predaj mobilného príslušenstva so špecializáciou nakryty a puzdrá. Na jeho doopshop.sk ponúkakryty na mobilvrôznych grafických prevedeniach a značiek: Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi, LG, Nokia, Sony, HTC, Lenovo, Asus, OnePlus. V prípade potreby si na stránke nakúpite aj tvrdené sklá,3D tvrdené sklá a fólie.

Doop shop príslušenstvo

Mobil je váš spoločník na ceste do práce, na dovolenku, na prechádzku alebo na výlet. Je to váš módny doplnok, ktorý vám robí neustále spoločnosť. Doprajte mu preto ajkvalitné príslušenstvo. Ak často píšete správy alebo scrolujete po obrazovke na sociálnych sieťach využite pomocníka „Pop Holder“ - univerzálny, multifunkčný adizajnový držiakpre váš telefón alebo tablet. Selfie držiak „Selfie stick“ vám zasa umožní krásne zábery z výšky na vás a okolie. Pozeráte po viacerých produktoch? VyužiteDoop shop zľavya nakupujte za výhodné ceny.

Čo vám ešte nesmie chýbať vo vašej výbave v telefóne?Praktické slúchadládo vrecka, funkčný a kompaktný držiak na mobil v aute, powerbanka,nabíjačka do auta, ako aj ďalšie praktické príslušenstvo. V eshope Doop shop nakúpite aj náramok na hodinyFitbit Charge 2aleboXiaomi Mi Band 2. Prelistujte siDoop shop letákya buďte v obraze o novinkách a akciách.

Doop shop kontakt

Doop shop predáva všetko pre vašemobilné telefónyna Slovensku, v Česku a Maďarsku. V ponuke nechýba anielektronika a príslušenstvo. V prípade záujmu môžete Doop shop kontaktovaťtelefonicky: +421 950 352 837,emailom: hello@doopshop.cz alebo prostredníctvomformuláruna stránke doop shop sk.

V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se nadoop shop.

Podobny sklepAliExpressmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O doop shop

Chcete mať aj vy originálne a kvalitne spracované kryty na mobil? Tak potom vstúpte do overeného obchodu Doop shop, kde okrem silikónových krytov, nájdete tvrdené sklá, fólie, príslušenstvo na mobil a 3D tvrdené sklá. Zabezpečte svojmu mobilu najvyšší stupeň bezpečnosti.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode doop shop?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.