Zľavový kód Dream Lux

Zľavová knižka až - 65 € na Dreamlux.sk

Platí do 30.06.2024

 

Prihláste sa na odber noviniek na stránke Dreamlux.sk a obdržíte zľavovú knižku v hodnote 65 €. Zľavová knižka vám bude zaslaná na váš… viac

O obchode Dream Lux

Dream lux

Ak plánujete nákup nového matracu, určite navštívte eshop Dream Lux. Nájdete tu množstvo kvalitných matracov, ale aj rošty, vankúše alebo lôžkoviny do vašej spálne. S Dream Lux si môžete dopriať naozaj luxusný pôžitok pre telo aj oko, pretože tu môžete nakúpiť štýlové doplnky. V ponuke nájdete nábytok a originálne doplnky, ktoré dodajú šmrnc nielen vašej spálni.

Dreamlux.sk

Vyberte si ten správny matrac a objednajte z pohodlia domova online. Nákup v eshope Dreamlux.sk môžete zaplatiť bankovým prevodom, na dobierku alebo online platbou. Dopravu zabezpečujú prepravné spoločnosti. V prípade platby vopred bankovým prevodom za akýkoľvek produkt z rady DreamLux, Tropico, Curem a Slumberland je doprava zadarmo. V ostatných prípadoch sa cena odvíja od druhu tovaru a cenníka prepravcu. Doba dodania tiež závisí od druhu objednávky, a keďže niektoré produkty je možné objednať na mieru, v tom prípade treba počítať s dlhšou dobou dodania.

Dream Lux matrac

Široký výber internetového obchodu Dream Lux ponúka matrace do každej spálne a pre každého spáča. Matrace sa vyrábajú podľa výberu a na objednávku zákazníka. V poslednej dobe sú obľúbené tzv. sendvičové matrace, ktoré sa zhotovujú z viacerých vrstiev rôznych materiálov. Experimentovanie s rôznymi kombináciami materiálov smeruje k výrobe stále dokonalejších matracov pre zdravý spánok každému na mieru. V ponuke je aj vlastná rada Dream Lux matrac a iné špičkové matrace luxusných značiek SpiritSuperior, Curem či Tempur.

Matrace na mieru

Výber matracov na spanie je nielen, čo sa týka materiálov, ale aj špeciálnych rozmerov. Môžete vyberať podľa ponuky, ale taktiež si môžete objednať matrac vlastných rozmerov. Problémom nie je žiaden atypický rozmer. Svoj rozmer môžete skombinovať s akýmkoľvek materiálom, či už si vyberiete ortopedický matrac, matrac pre boľavý chrbát a kĺby alebo antibakteriálny matrac. Ku všetkým matracom si môžete dokúpiť vankúše z pamäťovej peny, pre ešte kvalitnejší a zdravší spánok.

Vrchný matrac

Obľúbeným doplnkom je vrchný matrac, ktorý ešte zvýši luxusný účinok každého matracu. Vyberte si vrchné alebo krycie matrace pre zmiernenie tlaku a zvýšenie pohodlia. Pokiaľ ste investovali do kvalitného matraca, ale dosiahnuté pohodlie vám nestačí, krycie matrace každý bežný matrac vylepšia a poskytnú vám v spánku väčšiu oporu a pohodlie. Vrchný matrac Topper Flexi je príkladom vynikajúceho doplnku pre každý typ matraca, ktorý zvýši výšku vášho matraca a vaše pohodlie. Tento matrac je možné navyše použiť aj samostatne ako masážnu, relaxačnú a fitness pomôcku.

Lacné matrace

Matrace DreamLux môžete nakupovať podľa vlastných preferencií nielen materiálu a rozmerov, ale aj podľa finančných možností. Z ponuky DreamLux si môžete vybrať lacné matrace, ktoré rovnako dobre poslúžia pre Váš zdravý spánok a ušetríte nejakú tú korunku. Ak v eshope DreamLux nakúpite cez Tipli, ušetríte ďalšie 4 % z vášho nákupu vo forme cashbacku, čo sa už naozaj vyplatí!

 • Věděli jste, že v obchodě Dream Lux můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Meble-Bogart.pl można robić zakupy także w Polsce?

Dream Lux zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

1+1 zadarmo

30.04.2020

Vankúš zadarmo

26.04.2020

Zľava 4 % na nákup v obchode Dreamlux.sk

17.03.2020

Zľava -5 % na nákup na Dream Lux

31.12.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Dream Lux

Doprajte si dobrý spánok a začnite každý deň plný energie. Základom je kvalitný matrac, vďaka ktorému nabijete svoje telo aj dušu pozitívnou energiou. V eshope Dream Lux kúpite ten správny matrac, rošty, vankúše aj posteľnú bielizeň do vašej spálne. Svoj matrac si môžete objednať aj na mieru!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Dream Lux.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa