Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode DREGER

Ráno po búrlivej nočnej akcii či rozbehnutej rodinnej oslavy môže byť veľmi nepríjemné. O to horšie je, ak ste na miesto činu prišli svojím automobilom a nie ste si istý, či na ňom môžete aj odísť. Tento problém by rýchlo potvrdil alebo vyvrátil alkohol tester od Dreger.sk. Jedno fúknutie a bolo by hneď všetko jasné. Okrem alkohol testerov na osobné účely nájdete v ponuke aj také, vďaka ktorým vaša firma v priebehu niekoľkých sekúnd odhalí alkohol zamestnanca. Dreger okrem alkoholu dokáže odhaliť aj prítomnosť drog zo slín i moču a zameriava sa aj na detektory plynov. Vyberte si z ponuky to, čo potrebujete vy alebo vaša firma. Vďaka cashbacku od Tipli.sk ešte dokonca aj ušetríte.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Dreger tester


Doprava a platba

Objednajte si aj vy pomocníka, s ktorým budete mať 100% istotu. K dispozícii máte tieto možnosti dopravy a platby. Ich podrobný rozpis nájdete tu.

Možnosti dopravy:

 • kuriér
 • Zásielkovňa
 • osobný odber Pezinok

Možnosti platby:

 • prevodom - predfaktúra
 • faktúra so splatnosťou
 • dobierka
 • v hotovosti / kartou na predajni

Doprava pri objednávke nad 69 € zadarmo!

Pobočka Pezinok

Dreger predajňa a kancelária sa nachádza na ulici Moyzesova 4/A v Pezinku. Nájdete ju na prvom poschodí Panoramacentrum. V tesnej blízkosti je autobusová zastávka aj parkovacie miesta. 

Otváracia doba predajne:

 • Po: 8:00 - 16:00
 • Ut: 8:00 - 16:00
 • St: 8:00 - 16:00
 • Št: 8:00 - 16:00
 • Pia: 8:00 - 11:00 a od 12:00 - 15:00
Dreger alkohol tester

Zákaznícka linka

Pri výbere ideálneho testovacieho zariadenia alebo ohľadom informácií o objednávke sa obráťte na zákaznícku infolinku, ktorá je dostupná na telefónnom čísle 033/20 25 002 alebo e-mailovej adrese objednavky@dreger.sk.

Reklamácia

V prípade reklamácie tovaru alebo odstúpenia od kúpnej zmluvy kontaktujte zákaznícku linku, na ktorej sa dozviete ako postupovať.

Sociálne siete

Dianie v Dreger.sk môžete sledovať aj vďaka sociálnej sieti Facebook.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 2,8 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Dreger na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte rôzne testovacie zariadenia, ktoré potrebujete a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O DREGER

Internetový obchod Dreger.sk je popredným predajcom alkoholových testerov na našom trhu. Vďaka Dreger.sk budete mať istotu za volantom a taktiež dáte dostatočne najavo, že alkohol do práce nepatrí! Vyberte si zo širokej ponuky a vďaka cashbacku výrazne ušetríte.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,8 % späť z ceny nákupu v obchode DREGER?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.