Zľavový kód dx.com

Zľavy až 70 % na DealeXtreme

 

V kategórií Flash Deals nájdete tovar zľavnený aj o 70 %.

O obchode dx.com

DealeXtreme

Internetový obchod DealExtreme patrí k dlhodobo známym a obľúbeným čínskym e-shopom s relatívne lacným tovarom rôznych kategórií. Vyberie si určite každý. Nájsť tu môžete množstvo spotrebnej elektroniky, mobilných telefónov, tabletov, ale aj rôznych doplnkov do domácnosti, módnych doplnkov a hračiek pre deti každého veku.

Dx.com

Doprava a platba

Aj keď je sídlom e-shopu Hongkong nemusíte sa báť, že na svoj tovar budete čakať dlhé mesiace. Pri niektorých druhoch tovaru môžete dokonca využiť dodanie do 24 hodín. Ak nakupujete tovar vyššej hodnoty, u ktorého máte povinnosť platiť DPH nebo clo, môžete využiť európsky sklad DX.com, vďaka ktorému vám bude daný výrobok odoslaný bez nutnosti platenia cla. Táto možnosť je spoplatnená a za odoslanie tovaru z európskeho skladu si priplatíte o niekoľko dolárov navyše.

Kontaktné údaje

Kontaktujte e-shop priamo cez online kontaktný formulár na webovej stránke alebo využite Fb DealeXtreme, kde môžete e-shopu rovnako priamo napísať. 

dealextreme

Reklamácia tovaru

Nebojte sa, DX.com nefunguje ako iné online trhoviská, kde musíte reklamáciu riešiť s predajcami, ktorý v e-shope predávajú. DealeXtreme pôsobí ako koncový predajca, takže v prípade reklamácie alebo vrátenia tovaru môžete kontaktovať priamo e-shop. Urobte tak čím skôr po zistení závady, aby ste sa vyhli možnosti že vám bude reklamácia zamietnutá.

Kategória 0,99 $

Výhodnejšie nakúpiť sa už asi nedá. Ak chcete ušetriť, no zároveň si kúpiť kvalitný a originálny tovar využite kategóriu 0,99 $, kde nájdete tovar do 1 dolára. V kategórií nájdete elektro, kozmetické produkty a množstvo ďalšieho.

 • V tomto obchode môžete nakupovať aj v Česku na Dx.cz.
 • V Dx.pl môžete nakupovať aj v Poľsku.

dx.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Jarný výpredaj zľavy až 86 % na Dx.com

31.03.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O dx.com

DX je skratkou pre DealeXtreme, e-shop ponúkajúci množstvo zaujímavého tovaru za extrémne výhodné ceny. Oblečenie, elektroniku, potreby do domácnosti, športové potreby, kozmetiku, hračky a množstvo ďalších kategórií produktov nájdete na DX.com. O široký výber kvalitných produktov určite nebude núdza.

dx.com v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod dx.com.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa