Zľavový kód e-mama

Zľavy až 20 % na E-mama

 

Využite zľavy až 20 % na E-mama. Zľavnený tovar nájdete naprieč ponukov označený nápisom Výpredaj.

O obchode e-mama

E-MAMA

Každá matka vie, že deti potrebujú špeciálnu opateru už od narodenia. Rovnako aj budúce mamičky by mali využívať bezpečnú a nezávadnú kozmetiku a ďalšie produkty každodenného využitia. E-mama.sk ponúka všetko pre ženy a ich deti už od narodenia až po vyšší vek. Starostlivosť o pleť, hračky, detské oblečenie, kojenecké potreby a množstvo ďalšieho.

E-mama

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • doprava Slovenskou poštou
 • kuriérska služba DPD

Možnosti platby:

 • na dobierku
 • platba vopred

Cena za doručenie od 6,- € pri platbe vopred a 7,- € pri dobierke, v závislosti od hmotnosti zásielky (hmotnosti sú uvádzané pri jednotlivých tovaroch).

Kontaktné údaje

Tel.č.: e-mama@e-mama.sk

E-mail: +421(0)52 44 68 505

Adresa:

Contessa s.r.o.
Ždiar 651, 059 55

Reklamácia tovaru

Miestom pre uplatnenie reklamácie je Contessa,s.r.o., prevádzka Mountainbaby, Ždiar 221. Ak je však v záručnom liste tovaru uvedený autorizovaný servis, ktorý je v mieste predávajúceho alebo v mieste pre kupujúceho bližšom, uplatnite právo v autorizovanom servisnom stredisku. O mieste najbližšieho autorizovaného strediska budete upovedomený písomne po požiadaní.

mamičky a deti


Vadný tovar môžete na reklamáciu zaslať prepravnou službou na adresu prevádzky predávajúceho alebo autorizovaného servisu. Reklamovaný tovar by mal byť dôkladne zabezpečený, aby nedošlo v priebehu prepravy k jeho poškodeniu, balík by mal byť označený viditeľne "REKLAMÁCIA" a obsahovať: reklamovaný tovar (vrátane kompletného príslušenstva), odporúčame priložiť kópiu nákupného dokladu, podrobný popis chyby a dostatočné kontaktné údaje kupujúceho (hlavne spiatočná adresa a tel. číslo).

Rady pre mamičky

Potrebujete poradiť, čo nakúpiť svojim deťom? Vyberte si z kategórií ako Spokojné bruško, Moje prvé dni či Moje prvé hračky a e-shop vám ukáže všetky produkty, ktoré by mohli mamičky a deti potrebovať.

 • V Česku môžete produkty pre mamičky a deti nakupovať na Feedo.cz.
 • V Poľsku nakupujte na Feedo.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O e-mama

Internetový obchod E-mama ponúka starostlivo vybrané produkty v prvotriednej kvalite. Okrem kvality a priaznivých cien sú produkty predovšetkým bezpečné. Ponuka E-mama obsiahne väčšinu potrieb pre mamičky a deti od narodenia až do vyššieho veku.Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod e-mama.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa