Zľavový kód eDiéta.sk

Doprava zadarmo na Ediéta.sk

 
 

Doprava tovaru na Ediéta.sk je vždy zadarmo.

O obchode eDiéta.sk

EASY DIET

Easy Diet - krabičková diéta pre vás už 10 rokov pripravuje profesionálne vyrobené jedlá, ktoré vám uľahčujú život. Či už vám ide o chudnutie alebo vám o zdravšie stravovanie využite služby Easy Diet, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Easy Diet dodáva každý deň čerstvých 5 jedál zabalených v krabičke, takže vás tak zbaví náročného pripravovania obedov či raňajok. Vyberte si z 5 možných programov, ktorými sú: 

 • redukčný jedálniček,
 • detoxikačný jedálniček,
 • fit body,
 • diéta mama,
 • zdravé stravovanie.
Edieta.sk

Easy Diet doprava

Doprava stravy z e-diéta.sk je zadarmo. Neplatí to pre opakované doručenie. V prípade opakovaného dodania stravy v jeden deň je účtovaný poplatok 2,99 Eur za jedno doručenie.

Možnosti platby:

 • platba na dobierku
 • platba účtom vopred

Kontaktné údaje 

Potrebujete s niečim poradiť? Kontaktujte e-shop na:

Tel.č.: 0915 330 033

E-mail: info@edieta.sk

Reklamačný poriadok

E-shop e-diéta je na základe uzatvorenej zmluvy povinný dodať vám tovar v dohodnutej dobe. Hotové jedlá sú formulované tak, aby boli vhodné na ľudskú spotrebu a ich zloženie zodpovedá všeobecne akceptovaným poznatkom v oblasti racionálnej výživy a výživy v potrave vhodných pre určité choroby spojené s narušením ľudského metabolizmu. Predávajúci neposkytuje poradenstvo o individuálnom zdravotnom stave kupujúceho a o účinkoch jednotlivých potravín na zdravie kupujúceho v súvislosti s dodávkou hotových jedál.

Easy diet

Krabičková diéta 

Za úspechom EASYDIET nehľadajte žiadne tajomstvo ani zázračné tabletky. Je ukrytý vo vašej odhodlanosti, cieľavedomosti a pripravenosti zlepšiť svoj výzor, schudnúť, byť fit a v našej starostlivosti o vás. Spočíva v piatich denne čerstvo pripravených plnohodnotných jedlách, ktoré sú doručené až k vám domov alebo priamo do práce.

Obchody, kde vás odmeníme

O eDiéta.sk

Máte problém so správnym a zdravým stravovaním? Nemáte dostatok času alebo len neviete ako na to? E-diéta je riešením. Na E-diéta.sk nájdete krabičkovú diétu EASY DIET, ktorá je vhodná pre každého. EASY DIET ponúka denne 5 chutných čerstvých jedál, ktoré majú ideálny pomer všetkých dôležitých živín.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod eDiéta.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa